The Escapists 2 Pocket Breakout 1.10.635486 Full Mod APK

The Escapists 2: Pocket Breakout hakkında özet

ad Escapists 2: cep koparma APK
Yayımcı Team 17 Digital Limited
En son sürüm 1.10.635486
Platformlar Android 5.0
paket com.team17.escapists2
İndirme: Orijinal The Escapists 2: Pocket Breakout APK

 

Escapists 2: Pocket Breakout Mod bir Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 6.974 kişi oy kullandı.

Wicked Ward Pocket Breakout’a bastıkça yeni bir hapishane güncellemesine hazır ol!

Escapists 2, hapishaneden kaçmanın o kadar da basit olmayan zorluğunu ortaya koyan çok heyecan verici, sanal bir strateji deneyimidir. Yüzlerce özelleştirme seçeneği ile kendi con’unuzu oluşturun, yalnız gidin ya da yerel çok oyunculu oyun ile nihai kaçış oluşturmak için en fazla 3 arkadaşınızla birlik olun!

Önemli

  • Tüm yeni özelliklere sahip bağımlılık hapishane simülasyon oyunu!
  • İndie sandbox delilik ile dolu 10 handpicked hapishane!
  • Kaçışına yardım etmek için düzinelerce işçiliği kombinasyonu oluşturmak için çok ihtiyaç duyulan eşyaları satın alma yolunu satın al, takas et ve döv!
  • Patlamak için harmanlayın, hapishane hayatı rutinle doldurulur, rol çağrısına katıldığınızdan, işiniz için saat ayırdığınızdan ve radarın altında kaldığınızdan emin olun.
  • Zamanın var, o yüzden iyi harca! Aklını kütüphaneye ve spor salonunda vücudunu antrenman yapmak için beyin ve kas vermek için eğit!
  • Yenilenmiş muharebe sistemi ile, destansı bir patlak atışı sağlamak için saldırıları zincirleyecek ve engelleyeceksiniz.
  • Gemiyi kurnazca koy! Hapishane hayatından geçin, arkadaşlıklar kurun, yünü koruyucunun gözlerinin üzerinden çekin veya onlara sağ rüşvet verin!

The Escapists 2: Pocket Breakout’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir OBB’yi indir

Escapists 2: Pocket Breakout OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.team17.escapists2” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Sea Port 1.0.216 – a great strategy game “Commercial Port” Android Download

Sea Port v1.0.216 – Exciting strategy game “Commercial Port” for Android A fun and beautiful …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir