The Dead Zone Full 1.65 Full Mod APK

The Dead Zone hakkında özet

ad Ölü bölge APK
Yayımcı Takım GZ
En son sürüm 1.65
Platformlar Android 4.1
paket com.GZstudio.TDZPremium
İndirme: Orijinal Dead Zone APK

Dead Zone Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 3.7 puan aldı, toplam 196 kişi oy kullandı.

Dead Zone 2 – PC ve Android’de kıyamet sonrası görev! Oyunun hikayesi, kapalı bir reaktörün bağırsaklarında hayatta kalan iki yoldaştan bahsediyor. Yeraltı vahşi doğasında bir ay yoğun bir şekilde kaldıktan sonra, kahramanlar aniden bilinmeyen bir anomali teleportu açar ve bu da bölgeyi farklı kenarlara dağıtır. Ana karakter, “Raven” adında Stalker, çeşitli türlerin tehlikeleriyle karşı karşıya kalan arkadaşını aramak için uzun bir yolculuğa çıkıyor.

Önemli

  • Reklamsız ve oyun içi satın alma olmadan oynayın. Oyun, oyuncuya sinematik sahneler ve birçok sesli diyalogla eşlik eden tam bir hikaye içeriyor.
  • Kana susamış zombilerden geçmeniz, olağandışı anomalileri keşfetmeniz, çılgın insanlarla ve hainlerle yüzleşmeniz gerekiyor!
  • Oyuna devam edin, kahramanın canlı hikayesini dinleyin, hikaye videolarını izleyin, oyuncuyu şeylerin seyrine tanıtın.

The Dead Zone’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir OBB’yi indir

Dead Zone OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.GZstudio.TDZPremium” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir