The Arcana: A Mystic Romance Mod Apk1.81 Full

Arcana: Mystic Romance Mod Apk , etkinlikleri sihirli kolejde ortaya çıkan büyüleyici bir hikaye. Kişi bu akademik kurumun bir alimi için oynamak zorundadır. Gizemli ve olağandışı bir cinayet olduğu gerçeği araştırılacak. Oyun boyunca oyuncu, her biri kişisel sırları ve teknikleri olan birçok büyüleyici karakterle tanışacak. Katılımcının tamamen farklı eylemlerinin, arsaya ek olarak, karakterlerin yaşamları üzerinde doğrudan bir etkisi olabilir. Sporun iyi grafikleri ve tamamen farklı hikaye dalları vardır. Bu, son halini alana kadar şüpheli kişiyi koruyabilir.

Arcana – Mystic Romance, büyülü bir kolejin bölümlerinde yer alan interaktif bir hikaye. Bu akademik kuruluşun birçok üniversite öğrencisinden birinin fonksiyonu dahilinde, katılımcı gizemli bir cinayeti inceleyecektir. Bu davayı çözme tekniği içinde kişi, her biri dolabın içinde kendi iskeletlerine sahip olan birçok renkli karakterle tanışacak. Oyuncunun tüm eylemleri hemen karakterlerin kaderi ve hikayenin seyri üzerinde bir etkiye sahip olacaktır. Güzel grafikler, arsa ve entrikaların birçok dalı bitene kadar stresi koruyacaktır.

Arcana – Mystic Romance zengin bir interaktif android romanı, oldukça fazla karakter ve birkaç sır ve teknikle ilginç bir hikayeye atılacağınız yerdir. Bu rekreasyonda, farklı büyülü yetenekleri olan bir sihir kolejinin akademisyeni olarak hareket edeceksiniz. En önemli süreciniz muhtemelen kendinizi entrika ve gerilimin koroner kalbine batırmak ve şehrin üzerinde gezinen cinayet gerilimini çözmek olacaktır. Seçiminizin ve eylemlerinizin sonucu olarak kahramanların uzun vadeli kaderine karar verecek olan olağanüstü dikkatli ve düşünceli olun. Ayrıca bu rekreasyonda karakterlerin kaderi üzerinde etkisi olabilecek Toro haritaları üzerinde çalışabilirsiniz.

Arcana – Mystic Romance, oyuncuların fantastik dünyanın en önemli karakterleri olacağı muhteşem bir interaktif romandır. Onlar büyünün dahileri olurdu ve yetenekleri aslında en etkili bireyleri bile etkileyecek. Ve sadece onları iyi bilinmez, aynı zamanda onları korkunç olayların girdabına sürükler. Bir cinayet vakası ve başlarına düşen farklı koşullar var. Seçim yapmak, diyaloglar yapmak ve herhangi bir hareketin arsanın olayını ve sonunu etkilediği gerçeğine hazır olmak önemlidir. Etkili, güzel çizim, uzunluk ve varyasyon büyüleyici masalların herhangi bir hayranını memnun edecektir. Arcana: mistik bir romantizm – interaktif hikaye APK MODzarif bir komplo ve karşılaşacağınız garip karakterler ile ilginç bir görünür roman. Sporun arsa içinde tarot oyun kartlarını kullanan bir falcıya dönüşmeniz gerekecek. Acemi falcı öğretmeni onu ezoterik mağaza içindeki prensip için bıraktı ve şimdi mağazanıza gidecek olan karakterlere, yaşam tarzlarını ve geleceğini değiştirerek yardımcı olmalısınız.

Oyun kolay, ancak büyüleyici oldu. Çok sayıda karakterle bir diyalogda etkileşime girecek ve olayların arsa dönüşlerini etkileyebilecek uygun çözümleri seçeceksiniz. Spor muazzam bir çözüm yelpazesi sunuyor ve her biri özel ve 1 veya bir kahramanın kaderini dönüştürebilir. Tüm farklı konularda, kesinlikle sınırlı bir süreniz olacak ve bir çözüm sunmak için zamanınız olmadığında, kahraman memnun kalmayacak ve işyerinize geri dönmeyecektir. Yeni kahramanlarla konuşun, masallarına öğretin, tavsiyeyi paylaşın ve en önemlisi uygun seçimleri yapın. Birçok karakterin kaderleri muhtemelen iç içe geçecek, bu gizemler ve entrika karmaşasını çözmeye yardımcı olurken, kendi akıl sağlığını sürdürecekler.

Download links

Mod Apk

GOOGLE PLAY DOWNLOAD İNDİR

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir