Textra SMS 4.24 Full Apk for Android

Textra SMS Mod Bir İletişim Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 391.970 kişi oy kullandı.

genel bakış

Textra SMS App , özellikle 180+ malzeme tasarımı teması, kabarcık ve uygulama simgesi renkleri gibi harika özelliklerle birlikte gelir. Karanlık, aydınlık ve otomatik gece modları, çoklu kabarcık stilleri, planlı (gelecek) SMS ve MMS, gönderme sırasında dur, silmek için slayt, aramak için slayt, hızlı kamera, çoklu seçim resim galerisi, hızlı cevap SMS açılır penceresi, harika MMS GRUP mesajlaşma, hızlı sesli notlar, GIF’ler, 21 metin boyutu, mesaj engelleyici / kara listeye alma, pin-to-top, otomatik video ve resim sıkıştırma, artı daha fazlası!

Önemli

  • Tercih ettiğiniz tema ve kabarcık renklerini, imzaları ve bildirimleri (simge şekli, LED rengi, ses, titreşim, gizlilik, hatırlatıcılar ve ses kısma) da İLETİŞİM BAŞINA özelleştirin.
  • Çeşitlilik (cilt tonu) dahil olmak üzere en yeni (2900+) Android, Twitter, Emoji One ve iOS tarzı emojiyi edinin. Sadece tercih ettiğiniz emoji stilini seçin ve kendinizi ifade edin!
  • YENİ: Bir balonun içindeki Kısmi Metni kopyala, bu harika yeni özelliğe göz atmak için bir balona dokun!
  • Oldukça özel; deneyin, arkadaşlarınıza söyleyin, ağaç tepelerinden bağırın, ama çoğu hoşuna gidiyor.
  • Gelişmiş bildirimler ve hızlı yanıt için Pushbullet, MightyText, Android Wear ve Android Auto (araba) ile tam uyumludur.

İndirme: Textra SMS Mod APK

Textra SMS’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Yeni HEIF resim formatı desteği.
  2. Hata düzeltmeleri

Textra SMS APK hakkında özet bilgi

ad Textra SMS Mod
Yayımcı Lezzetli
En son sürüm 4.24 yapı 42496
Platformlar Android 4.1
paket com.textra
İndirme: Orijinal Textra SMS APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir