Text Free 8.64.1 Apk +Full Mod for Android

Metin Ücretsiz Mod Sosyal Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 364.188 kişi oy kullandı.

genel bakış

Textfree, ücretsiz metin ve size ücretsiz metin ve gerçek bir ABD telefon numarası veren ücretsiz arama uygulamasıdır, böylece uygulama olmasa bile herkese mesaj gönderebilirsiniz. Artık ücretsiz SMS mesajlaşma, grup mesajlaşma, ücretsiz MMS resimli mesajlaşma, uluslararası mesajlaşma ve arama, sesli mesaj ve daha fazlası gibi özelliklerle kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Önemli

  • SINIRSIZ METİNLER VE RESİMLER – Şimdi sınırsız SMS ve MMS resimli mesajıyla ücretsiz metin.
  • ÜCRETSİZ ARAMA – Uygulamadan Uygulamaya arama ve gelen aramalar her zaman ücretsizdir. Giden çağrı dakikaları kazanmak kolaydır veya satın almak için süper ucuzdur. “Hola!” De çünkü Meksika’ya yapılan çağrılar da artık destekleniyor.
  • GERÇEK TELEFON NUMARASI – Gerçek bir ABD numarasına sahip olmak, büyükannenizin sabit hatlarını arayabileceğiniz, pizza sipariş edebileceğiniz ve şimdi cep telefonu olan herkese metin gönderebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, ücretsiz MMS ve SMS’nin tüm arkadaşlarınızla çalışacağı anlamına gelir.
  • GROUP CHATTING – Textfree, ücretsiz grup metni ve tüm arkadaşlarınızla MMS için mükemmeldir. Gruplar oluşturabilir, gruplardan ayrılabilir, katılımcı ekleyebilir ve herkesin gerçek SMS mesajları (veya ücretsiz MMS) ile konuşmanın bir parçası olmasına izin verebilirsiniz.
  • HERHANGİ BİR CİHAZI TELEFONA DÖNÜŞTÜR – Bir taşıyıcı ile metin ve arama servisi yok mu? Sorun değil. Textfree, masaüstünüzü, tabletinizi veya diğer Android cihazlarınızı ücretsiz olarak metin ve telefon görüşmesi gönderebilen bir telefona dönüştürebilir. Tüm bu cihazlarda ücretsiz mesajlaşma.

İndirme: Metin Ücretsiz Hileli APK

Text Free’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Her güncelleme Text Free’yi sohbet etmek için daha iyi bir yer haline getirmeye yardımcı olur ve bu sürüm farklı değildir. En iyi orijinal Text Free Ultra deneyimi için en son sürümü edinin.

Metin ücretsiz hakkında özet APK

ad Metin Ücretsiz Mod
Yayımcı Pinger Inc – İkinci Telefon Numarası Uygulaması
En son sürüm 8.64.1
Platformlar Android 4.1
paket com.pinger.textfree
İndirme: Orijinal Metin Bedava APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Harmony 4.5.4 – Harmony Musical Game: Relaxing Music Android +Mode Download

Harmony: Relaxing Music Puzzle v4.5.4 + Mod – Attractive puzzle and mind game of relaxing …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.