TerraGenesis 5.10 Apk Mod Full Data for Android

TerraGenesis 5.10 APK + Mod for Android hakkında özet

ad TerraGenesis
Yayımcı
En son sürüm 5.10
Platformlar Android 6.0
paket com.alexanderwinn.TerraGenesis

genel bakış

Sevgili dostlar, size TerraBenesis APK’sının OBB ile en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Simulation Android Oyunudur ve 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. TerraGenesis MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. Düzenli olarak en iyi uygulama için oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.3, toplam 213.732 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Issız gezegenlerde yaşam geliştirmek için NASA’nın gerçek biliminden faydalanın. Ölü bir gezegeni hayata döndürmek için gerekenlere sahip olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Yıldızları halledebilir misin?

Gerçek bilime dayanan bu eğlenceli ve heyecan verici gezegen kurma simülatöründe uzay araştırmalarına katılın ve yeni dünyalar yaratın. TerraGenesis, tüm gezegenleri NASA’nın gerçek verilerine dayanarak değişen biyosferlerle dinamik olarak canlandırır.

TerraGenesis Mod’da evren oyun alanınız ! Güneş sistemimizdeki gerçek gezegenleri, sadece TerraGenesis ve hatta uzaylı dünyalar için yaratılan gezegenleri kolonileştirin! Dünya sizin elinizde olduğunda, olasılıklar gerçekten sonsuzdur. TerraGenesis oyna ve bugün terraforming yapmaya başla!

Önemli

 • Her biri kolonizasyon için farklı faydalar sağlayan dört yıldızlararası gruptan birine katılın
 • Sömürgecileriniz için düşman ortamlarda hayatta kalabilmeleri için basınçlı habitatlar oluşturarak tüm dünyaları birer birer kolonileştirin
 • Hava basıncı, oksijen, deniz seviyeleri ve biyokütle dahil olmak üzere her dünyanın belirli özelliklerini değiştirerek gezegeninizi insan hayatını destekleyecek şekilde şekillendirin
 • İstatistikler Özet Sayfası ile uygarlığınızın ilerlemesini ve dünyanızın mevcut durumunu takip edin
 • Mars, Venüs, Merkür ve hatta Dünya da dahil olmak üzere güneş sistemimizden gerçek gezegenleri kolonize edin!
 • Ay’ın yanı sıra Jüpiter, Satürn, Uranüs ve Neptün’ün Uyduları da dahil olmak üzere Terraform yörünge uyduları
 • Bacchus, Ragnarok, Pontus, Lethe ve Boreas gibi kurgusal gezegenlerde koloniler oluşturun
 • Ceres, Plüton, Charon, Makemake, Eris ve Sedna dahil Terraform Cüce Gezegenler
 • Gezegen genelinde okyanuslar oluşturmak ve gezegene hayat vermek için buz kapaklarını eritin

TerraGenesis APK Apk indir Oyunu oyna

TerraGenesis’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Download TerraGenesis Mod Apk v5.10

Download TerraGenesis OBB

Google Play

Mod bilgisi

Tüm gezegenleri açmak için oyunun ana menüsünü açın (antrenmandan sonra sağ üst köşedeki düğmeyi tıklayın, ardından sol üst köşedeki dişli simgesini tıklayın, Ana menü düğmesine tıklayın), ardından Oynat’ı tıklayın ve Tam abonelik (% 50 indirim);

TerraGenesis OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.alexanderwinn.TerraGenesis” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

5.10 sürümündeki yenilikler

Verdiğiniz geri bildirimlere dayanarak bir dizi sahne arkası geliştirmesi ve hata düzeltmesi yaptık. Oynadığınız için teşekkürler ve her zamanki gibi mutlu terraforming!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Scary Teacher 3D 5.13.1 – “Horror Teacher” simulation game for Android +mod Download

Scary Teacher 3D v5.13.1 + Mod – Simulation game – Android scary teacher adventure Original …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir