TEPPEN 2.4.0 Apk Full Mod Full Data for Android

TEPPEN hakkında özet

ad Teppen
Yayımcı
En son sürüm 2.4.0
Platformlar Android 6.0
paket jp.gungho.teppen
İndirme: original TEPPEN APK

Sevgili dostlar, size OBB ile TEPPEN APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Kart Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. TEPPEN MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puan üzerinden 5 üzerinden 3,9 puan aldı ve toplam 33.065 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

TEPPEN oynamak – Zirveye Yükselmenin tek bir yolu var !

TEPPEN, komuta ettiğiniz birimlerin gerçek zamanlı olarak çalıştığı, ekranınızı havaya uçuran saldırılarla dinamik aksiyona sahip Ultimate Card Battle oyunudur.

Şaşırtıcı grafikler ve son teknoloji savaş sistemi ile TEPPEN mod , diğer tüm kart oyunlarını sona erdiren kart oyunudur!

Monster Hunter, Devil May Cry, Street Fighter, Resident Evil ve Capcom’un en iyilerinden All-Star aksiyonundaki diğer dizilerden popüler Kahramanlara (karakterler) komuta et!

Önemli

 • Sekiz ikonik Capcom Kahramanı kadere bağlı ve gerçeği bulmak için İllüzyon Ülkesi’nde savaşmalı. Capcom’un evrenlerini sorunsuz bir şekilde birleştiren yaratıcı bir hikaye modunda onlarla yolculuk yapın.
 • Her kahramanın hikayesinin tadını çıkarabileceğiniz Solo Play. Sıralamaların her ay güncellendiği Sıralamalı Maçlar (Versus).
 • TEPPEN’in hızlı tempolu savaşlarıyla, nerede olursanız olun, istediğiniz zaman hayatınız için mücadeleye katılabilir ve bir ritmi kaçırmayabilirsiniz. Kahramanları, Birim Kartlarını ve Aksiyon Kartlarını ustaca kullanacağınız için katil kart aksiyonuna bağlanın!
 • Rakibinizi Hero Arts (Special Moves) ile boğun ve destansı gerçek zamanlı savaşlarda savaş alanının kontrolünü kazanın! Aktif Tepki’den (sıra tabanlı savaşlar) yararlanın ve rakibinizi ayak parmaklarında tutun!
 • Çeşitli efsanevi oyun serilerinden en sevdiğiniz kahramanlarla savaşın!
 • En sevdiğiniz Kahramanların çoğu burada değil, hepsi de göz alıcı sanat eserleri ve muhteşem animasyonlarla muhteşem görünüyor!

TEPPEN OBB nasıl kurulur

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Jp.gungho.teppen” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Download İndirme Linkleri

 

 Doğrudan bağlantı ile oyunun orijinal kurulum dosyasını indirin – 87 MB

 Tüm oyun veri dosyasını doğrudan bir bağlantı ile indirin – 1040 MB

Güvenli?

Aygıtı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.4.0 sürümündeki yenilikler

 1. Yeni kart seti, Küçük Kahramanın Maceraları eklendi.
 2. Yeni kahraman Felyne mücadeleye katılıyor!
 3. Hero Arts (HA) için aktivasyon koşullarının ayarlanması
 4. Yeni Sıralama Maçı “Nero” başlıyor.
 5. Yıldönümü Etkinliği

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Super Starfish 2.12.2 Smart Fish Star” action game for Android +mod Download

Super Starfish v2.12.2 + Mod – Action and beautiful game of Smart Starfish Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir