Tempo 1.1.8 Apk + Mod for Android Download

Tempo Mod bir Video oynatıcılar ve Editörler Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 500.000’den fazla cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 3.9 puan aldı, toplam 4.050 kişi oy kullandı.

genel bakış

Tempo efektleri, yeni trend video yapımcısı ve klip düzenleme uygulaması ile ücretsiz müzik video editörüdür. Ücretsiz bir müzik video yapımcısı olarak Tempo, düzenleme için birçok popüler temaya / özel altyazıya ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli müziğe sahiptir. Tempo ile videoya kolayca müzik ekleyebilir, müzik ve resim ile video düzenleyebilir, şarkı ile yeni trend video yapabilirsiniz. Fotoğraf ve müzikli video oluşturmak ve düzenlemek için Tempo’yu indirin.

Önemli

  • Kullanıcıların farklı gereksinimlerini karşılamak için yüzlerce yüksek kaliteli filtre;
  • Özel geçiş efektleri videonuzu benzersiz kılar;
  • Birden fazla çekim desteklenir ve filtreleri istediğiniz gibi serbestçe değiştirin;
  • Şık yüz çıkartmaları;
  • Geniş Ekran modu

İndirme: Tempo Mod APK

Tempo’yu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Tempo benzersiz çekim deneyimi sunmaya adamıştır.
  2. Yaratıcı fotoğraflarınızı / videolarınızı SlideShow’u her zaman ve her yerde Facebook, Instagram ve diğer SNS’de paylaşın.

Tempo APK hakkında özet

ad Tempo
Yayımcı Efektler ve müzik ile tempo trend video editörü. Ltd
En son sürüm 1.1.8
Platformlar Android 4.2
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Vopor Icon Pack 15.2.0 Apk Full Mod for Android

Vopor Icon Pack hakkında özet ad Vopor Icon Pack Yayımcı Vertumus En son sürüm 15.2.0 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir