Teeny Titans 1.2.7 Full Mod APK

Teeny Titans hakkında özet

ad Ufacık titanlar APK
Yayımcı Çizgi film yayın ağı
En son sürüm 1.2.7
Platformlar Android 4.1
paket com.turner.ttgfigures
İndirme: Orijinal Ufacık Titanlar APK

Ufacık Titans Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 24.189 kişi oy kullandı.

Ufacık Titanlar, GO! Destansı oranlarda RPG ile mücadele eden bir figür için Robin’e katılın. Uygulama içi satın alma olmadan saatlerce oynayın!

Teeny Titans Mod şu dillerde mevcuttur: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca (Latin Amerika), Portekizce (Brezilya), Rusça, Türkçe, Korece, Japonca.

Önemli

  • Kadronuzu topla ve 3’e 3 savaşta yüzleş! Savaş çubuğuyla gerçek zamanlı olarak süper hamleleri patlatın. Harika saldırılar başlatmak ve rakiplerinizi alt etmek için kahramanlarınız arasında geçiş yapın.
  • Hepsini yakalamalıyım! Harley Quinn, Blue Beetle, Alfred Pennyworth, Kid Flash, 80’lerin Titanları, Batgirl, Silkie ve çok daha fazlasını içeren 77 Teeny Titans figürünü topla! Daha da güçlü yetenekler için seviye atla ve incirlerini birleştir.
  • En sevdiğiniz süper kahraman figürleri için alışveriş yapmak için mağazadan mağazaya yarış. Jump City Mega Ufacık Şampiyonu olmak için yolculuğunuzda özel görevleri tamamlayın, turnuvalara katılın ve yeni alanların kilidini açın!
  • Teeny Titans, Robin, Starfire, Cyborg, Raven ve Beast Boy’dan orijinal seslendirme özelliği sunuyor!

Teeny Titans’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Download Hardhead Squad: MMO War 1.18.15134 – Android strategy game “Tough Squad”!

Hardhead Squad: MMO War v1.18.15134 – Strategy game “Hardy Squad” for Android is another fun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir