Tap Tap Trillionaire 1.24.8 Apk Full Mod for Android

Tap Tap Trillionaire hakkında özet

ad Tap Tap Trillionaire
Yayımcı
En son sürüm 1.24.8
Platformlar Android 4.1
paket com.pixio.google.ttb
İndirme: Orijinal Tap Tap Trillionaire APK

Sevgili dostlar, size Tap Tap Trillionaire APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Simulation Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Tap Tap Trillionaire MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.7, toplam 38.359 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Hiç kendi patronun olmayı ve pis zengin olmayı hayal ettin mi? Artık her zaman istediğiniz lüks 8-bit yaşamı yaşayabilirsiniz! Rekabetinizi ezin, bir Door Street kralı olun ve Tap Tap Trillionaire modundaki mega zenginliklere ulaşın – hızlı tempolu iş simülatörü!

Öfkeyle hızlı parmaklarınız ve kapitalist bir ruh hali dışında hiçbir şeyle başlayarak, trilyoner yolculuğunuz basit bir dokunuşla başlar. Dokunarak para kazanın ve yeni tüccarlar kiralayarak, ofisinizi dekore ederek, piyasalarda işlem yaparak ve akıllı yatırımlar yaparak işinizi genişletmeye başlayın.

Önemli

  • Hiçbir şeyden bir şirket kurun ve çok trilyon dolarlık bir iş haline getirin
  • Yatırımcıları toplayın, kiralayın ve yükseltin
  • 45’in üzerinde varlık ticareti yaparak büyük karlar elde edin
  • Ofisinizi çok çeşitli harika malzemelerle dekore edin
  • Ofisinizi genişletin veya gülünç derecede serin bir kaleye gidin
  • İş kârlarını artırmak ve yatırımcıları çekmek için yükseltmeler satın alın
  • Zenginlikleri biriktir ve trilyonlarca jeton kazan. Tatlı, altın paralar.

En son sürümü indirin

Tap Tap Trillionaire’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.24.8 sürümündeki yenilikler

Typer Swift, G-Dr, Shuga ve Thrice ile sahnenin en iyi yıldızı ol! Paranızla tüm diğer putları yenebilir ve bunun yerine teklifinizi yapmak için işe alabilir misiniz? Olduğunu bildiğin parlayan süperstar ol!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir