Tap Tap Dig 2.0.3 Apk Full Mod for Android

Tap Tap Dig hakkında özet

ad Dokunun Dig Dig
Yayımcı
En son sürüm 2.0.3
Platformlar Android 4.1
paket org.ironhorsegames.taptapdig
İndirme: Orijinal Tap Tap Dig APK

Sevgili dostlar, size Tap Tap Dig APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Android ve 1.000.000’dan fazla cihaza yüklendi. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Tap Tap Dig MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylamanın sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.3, toplam 23.006 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Clicker oyunlarından hoşlanıyorsanız, Tap Tap Dig Apk sizin için mükemmel! Tap Tap Dig bir madenci kontrol altına almak ve gezegenin çekirdeği derin kazmak sağlayan artımlı bir boşta tıkırtı oyunudur! Sadece benimkini tıkla. Özel madencilik yardımcıları getir, madeni para, elmas ve daha fazlasını topla! DPS’nizi artırmak ve keşfedilmemiş derinliklere ulaşmak için madencinizi ve yardımcılarınızı yükseltin.

Altın kazmak hiç bu kadar heyecanlı olmamıştı! Başlamak için dokunun, ardından yardımcılarınızı yükseltin ve daha derine, daha hızlı kazmanıza yardımcı olacak hayırseverleri işe alın. Bir korsan yardımcısı, inşaat balçık, minyatür bir kara delik ve daha fazlasını açın! Hala yeterince güçlü değil misiniz? Fosiller toplayın ve kazma gücünüzü daha da artırmak için bir Big Bang’i tetikleyin!

Hemen indirin ve en bağımlılık yapan artımlı atıl tıklama oyunlarından birinde altın kazmaya başlayın! Ne kadar uzağa kazabilirsin?

Önemli

 • Sizin için kazmak için 12 yardımcıları toplayın!
 • Eşsiz bonusların kilidini açmak için hayırseverleri işe al
 • Kazma stratejinizi geliştirin! Bir yardım eli, yüzgeç veya pençe vermek için özel gizemli hayırseverlerin kilidini açın!
 • Gold Miner: Potansiyel yeteneklerin kilidini açın ve daha da hızlı kazın
 • Araştırma statüsü bonusları ve kar!
 • Potansiyel müşterinizi kalıcı olarak yükseltmek için ödüller her yerde!
 • Oynarken bile para kazanın
 • Bonus – benzersiz reklam ödül sistemimizden harika bonusların tadını çıkarın
 • Başarı sistemi – arkadaşlarınıza gösterin!

En son sürümü indirin

İndirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce Tap Tap Dig’e tıklayın, bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

YouTube’da Fragmanı İzle İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.0.3 sürümündeki yenilikler

 1. Venüs gezegeni hata düzeltmeleri
 2. performans geliştirmeleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir