Tanks A Lot 2.50 Full Apk +Mod (Unlimited Enemy) for Android

Tanks A Lot Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 177.104 kişi oy kullandı.

genel bakış

Düşman savaş araçlarını yen ve Battle Royale modunda duran son kişi ol. Tanklar çok mod ! Her yıldırım hızında savaşta dikkatli bir strateji gerektiren büyüleyici derin bir deneyim Şimdi İndir!

Hızlı çok oyunculu savaşlar. 3’e 3 PvP eyleminde arenaya hükmedin. Farklı taktikler deneyin ve kazanın. Bir tank seçin ve savaşa katılın!

Önemli

  • klasik, adrenalin dolu bir Deathmatch ile yolunuza devam edin
  • Brawl kaynakları için mücadele
  • Battle Royale’de ayakta kalan son kişi ol
  • Tank-O-Ball’da futbol oynayın, ama tanklarla!

İndirme: Tanks A Lot Apk APK

Tanks A Lot’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Bir yeraltı dev Solucanına karşı savaşın, zor Bölücülere karşı savaşta arkadaşlarınıza katılın ve tehlikeli kulelerle korunan düşman portalına baskın yapın. Tanks a Lot’da daha önce görülen hiçbir şeye benzemeyen tamamen yeni üç PvE modu!
  2. PVP’deki yeni Battle Modifiers sayesinde savaşın kendisi her zamankinden daha heyecan verici.
  3. Yeni Battle Pass ilerleme sistemi, oyunu uzun mesafeler için oynamayı ekstra ödüllendirici ve eğlenceli hale getiriyor.

Tanks A Lot hakkında özet APK

ad Tanklar Çok Mod
Yayımcı BoomBit Oyunları
En son sürüm 2.50
Platformlar Android 4.4
paket com.idspe.tanks2
İndirme: original Tanks A Lot APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir