TamTam Messenger 2.11.0 Full Apk for Android

TamTam Messenger Mod Bir İletişim Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,2 puan aldı ve toplam 54,860 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

TamTam apk herhangi bir platformda mevcut basit ama güçlü bir Messenger olduğunu. İstediğiniz iletişim ne olursa olsun; manifatura, sesli veya görüntülü aramalar, TamTam Messenger apk yavaş bir İnternet bağlantısı olsa bile sizi bağlı tutar. Duygularınızı paylaşmanıza yardımcı olacak binlerce eğlenceli çıkartma oluşturduk ve sohbet etme havasında değilseniz; kanallarımız da var!

Önemli

  • SOHBETLER: grup sohbetlerine arkadaş, aile veya iş arkadaşı ekleyin. Özel veya herkese açık olarak yapabilirsiniz, size kalmış.
  • ÇIKARTMALAR: bazen kelimeler yeterli değildir; tasarımcılarımız eğlenceli animasyonlu olanlar da dahil olmak üzere binlerce harika çıkartma yarattı.
  • ARAMALAR: TamTam Messenger sadece mesajlaşmaktan daha fazlasıdır. ÜCRETSİZ arkadaşlarınızla görüntülü ve sesli görüşme başlatın!
  • GÜVENLİK: TamTam’deki tüm mesajlar şifrelenir ve dağıtılmış sunucu ağında saklanır. TLS şifreleme protokolü gibi iyi bilinen koruma algoritmaları kullanırken, herhangi bir özel veri iletmek için kendi protokolümüzü tasarladık.
  • KANALLAR: ilgi alanlarınızı paylaşan veya kendi kanalınızı başlatan kanalları bulun ve okuyun.
  • WEB-SÜRÜMÜ & PC MÜŞTERİ: Akıllı telefonunuz kullanılamıyor olsa bile, TamTam Messenger’a özel bir PC istemcisi veya herhangi bir işletim sistemindeki bir web tarayıcısı üzerinden erişilebilir
  • ŞİFRE GEREKTİRMEZ: Sohbete başlamak için ihtiyacınız olan tek şey telefon numaranızdır, kolay.
  • ÇEVRİMDIŞI ERİŞİM: İnternet bağlantısı yok mu? Yine de sohbet geçmişini okuyabilir ve medya dosyalarını izleyebilirsiniz. Bir kesinti sırasında gönderilmeyen mesajlar kuyruğa alınır ve bir bağlantı geri yüklendikten sonra gönderilir

İndirme: TamTam Messenger Mod APK

TamTam Messenger’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

TamTam Messenger hakkında özet APK

ad Tamtam messenger APK
Yayımcı Odnoklassniki Ltd
En son sürüm 2.11.0
Platformlar Android 4.1
paket ru.ok.messages
İndirme: Orijinal TamTam Messenger APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir