TamTam Messenger 2.12.1 Full Apk for Android

TamTam Messenger hakkında özet

ad Tamtam messenger APK
Yayımcı Odnoklassniki ltd
En son sürüm 2.12.1
Platformlar Android 4.1
paket ru.ok.messages
İndirme: Orijinal TamTam Messenger APK

TamTam Messenger Mod Bir İletişim Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 55.837 kişi oy kullandı.

TamTam apk herhangi bir platformda mevcut basit ama güçlü bir Messenger olduğunu. İstediğiniz iletişim ne olursa olsun; manifatura, sesli veya görüntülü aramalar, TamTam Messenger apk , yavaş bir İnternet bağlantısı olsa bile sizi bağlı tutar. Duygularınızı paylaşmanıza yardımcı olacak binlerce eğlenceli çıkartma oluşturduk ve sohbet etme havasında değilseniz; kanallarımız da var!

Önemli

 • SOHBETLER: grup sohbetlerine arkadaş, aile veya iş arkadaşı ekleyin. Özel veya herkese açık olarak yapabilirsiniz, size kalmış.
 • ÇIKARTMALAR: bazen kelimeler yeterli değildir; tasarımcılarımız eğlenceli animasyonlu olanlar da dahil olmak üzere binlerce harika çıkartma yarattı.
 • ARAMALAR: TamTam Messenger sadece mesajlaşmaktan daha fazlasıdır. ÜCRETSİZ arkadaşlarınızla görüntülü ve sesli görüşme başlatın!
 • GÜVENLİK: TamTam’deki tüm mesajlar şifrelenir ve dağıtılmış sunucu ağında saklanır. TLS şifreleme protokolü gibi iyi bilinen koruma algoritmaları kullanırken, herhangi bir özel veri iletmek için kendi protokolümüzü tasarladık.
 • KANALLAR: ilgi alanlarınızı paylaşan veya kendi kanalınızı başlatan kanalları bulun ve okuyun.
 • WEB-SÜRÜMÜ & PC MÜŞTERİ: Akıllı telefonunuz kullanılamıyor olsa bile, TamTam Messenger’a özel bir PC istemcisi veya herhangi bir işletim sistemindeki bir web tarayıcısı üzerinden erişilebilir
 • ŞİFRE GEREKTİRMEZ: Sohbete başlamak için ihtiyacınız olan tek şey telefon numaranızdır, kolay.
 • ÇEVRİMDIŞI ERİŞİM: İnternet bağlantısı yok mu? Yine de sohbet geçmişini okuyabilir ve medya dosyalarını izleyebilirsiniz. Bir kesinti sırasında gönderilmeyen mesajlar kuyruğa alınır ve bir bağlantı geri yüklendikten sonra gönderilir

TamTam Messenger’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Aygıtı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.12.1 sürümündeki yenilikler

Grup çağrıları için bağlantılara katılın. Bağlantı içeren bir çağrı oluşturun ve üyeleri ona katılmaya davet edin. Bağlantıya sahip olan herkes aramaya katılabilir, TamTam kaydı gerekmez.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir