Takashi Ninja Warrior 2.08 (Full) Apk- Mod (Unlimited Gold) for Android

Takashi Ninja Warrior hakkında özet

ad Takashi ninja savaşçı APK
Yayımcı Horizon Games Ltd
En son sürüm 2.08
Platformlar Android 4.4
paket com.hg.takashi.ninjagames
İndirme: orijinal Takashi Ninja Warrior APK

Sevgili dostlar, size Takashi Ninja Warrior APK‘nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com  üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Takashi Ninja Warrior MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 1.457 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Takashi, ellerinizi avuç içinde muhteşem grafikler, yenilikçi oyun ve yoğun patron savaşlarını harmanlayan devrim niteliğinde bir ninja macerasıdır.

Hack n slash ve rpg elemanları ile ortaçağda geçen bir kahramanca ninja savaşçı macera. Cesur savaşçı suikastçı olabileceğiniz bir aksiyon RPG dövüş oyunu. Görsel olarak çarpıcı grafiklere sahip bir kılıç savaşçısı Japon ninja arashi suikastçısı deneyimlediğiniz en iyi 3D ninja oyunlarından biri olan Takashi.

Takashi Ninja Warrior, ortaçağ Japonya’da bıçak efsanesinin yükseldiği bir ninja dövüş oyunu. Bir samuray ninja suikastçı savaşçı halkını kurtarmak için bozuk güçlerle savaşır. Kendini kılıç dövüş savaşlarına hazırlar, görevlere girer ve arena dövüşünde patron savaşlarında hayatta kalır ve sonunda efsanevi bir ninja samuray savaşçısı olur.

Önemli

Arashi ailesinden gelen ilahi direnci kullanın. Takashi kılıç, balta, çekiç ve shurikens kullanarak savaşlar yapar. Gölge ninja samuray suikastçısı karanlığı yok etmek için savaşır ve canavar avcı becerilerini sürekli geliştirir. Karakteri yükseltin, silahların kilidini açın, zırhı güçlendirin ve Japon topraklarının savaş alanında savaşın.

Takashi ninja savaşçısı birbirine bağlı bir harita sistemine sahiptir. Oynatıcı gizli yolları kullanarak uzak yerlere erişebilir. Oyuncu haritanın tamamını keşfederse, farklı türlerde ödül içerebilecek gizli hazineleri olan gizli odalar bulabilir.

Takashi benzersiz ninja oyunudur. Oyuncunun aynı anda birden fazla perspektife odaklanması gerekiyor. Oyuncu yağma, ilerleme veya yükseltme becerilerini envanter bölümünde görebilir.

Düşmanları yenmek için kılıç dövüş oyunu tarzını kullanın. Canavarlar, cadılar, ninjalar var. Tüm düşmanların farklı davranışları vardır, buna göre oyuncu uygun dövüş stilini seçmek zorunda kalacaktır.

Takashi, gerçek kelime kavgalarını deneyimlemek için birçok silah türüyle donatılır. Her silahın kendine has özellikleri ve bir hikayesi vardır. Oyun sadece bir tür silahla tamamlanamaz.

Takashi Ninja Warrior’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.08 sürümündeki yenilikler

Hatalar düzeltildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir