Tabou Stories: Love Episodes 0.6 Apk Mod for Android Download

Tabou Hikayeler Mod Simülasyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları,  kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 500.000’den fazla cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 8.131 kişi oy kullandı.

genel bakış

En sevdiğin romantik filmin ana karakteri olduğunu hiç hayal ettin mi? Tabou Hikayeleri sadece bunu yapmanızı sağlar! Önemli seçimler yapın – güzel kıyafetler giyin, tiyatroda gezinin ve aşık olun. Tabou’da gizli hayallerinizi gerçekleştirirsiniz!

Önemli

  • Avatarınızı özelleştirin – nasıl görünmek istediğinizi siz seçersiniz
  • Çok çeşitli seçeneklerden en sevdiğiniz kıyafeti giyin
  • Hikayedeki diğer karakterlerle ilişkiler geliştirin – arkadaş, düşman veya sevgili olacak mısınız?
  • Hikayenin sonunu etkileyecek seçimler yapın – kaderinizin efendisisiniz!

Ünlülerle flört et, ünlü ol ve Matchmaker’da mükemmel eşini bul! Beklenmedik bir olayda, ünlü bir gerçeklik şovu yaptınız. Kötü bir çocuk şarkıcı, ünlü bir Hollywood aktörü ve modeliniz dahil yarışmacılarla işler ısınmak üzere! Şovu kazanmak için herkesi parmağını saran bir flört olacak mısın yoksa gerçek aşkı mı arıyorsun? İyi bir kız ya da skandal bir kraliçe misin? SİZ ne yapmak istediğinizi seçin!

Milyarder Darling’de milyarder Henry Lockwood ile tanışıncaya kadar normal bir üniversitedir. Onun sahte kız arkadaşı olmak için bir teklif alırsın … gerçek olamayacak kadar iyi bir teklif. Henry karmaşık bir adam ve ailesi sırlarla dolu… Gerçeği bulabilir misin? Onun duyguları gerçek mi, yoksa sadece gösteri için mi? Yüksek topluma katılın, pahalı kıyafetler giyin, buharlı anları yaşayın ve gizemleri tek bir hikayede ortaya çıkarın!

İndirme: Tabou Stories Apk Full Mod

Tabou Stories’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

Bu güncelleme iki yeni hikaye sunuyor!

Bodyguard’da hayatınızı seksi bir askerin ellerine bırakıyorsunuz ve Kötü Milyonerim’de patronunuzun karısı gibi davranıyorsunuz!

Ayrıca, Office Affair’in beş yeni bölümü var ve Billionaire’ın Sevgilim ve Müzayede finaline ulaştı!

Ama eski hikayelerimizi de unutmayın – Şehvet ve Çöpçatan Dersleri!

Tabou Hikayeleri hakkında özet APK

ad Tabou Hikayeleri
Yayımcı Nanobit
En son sürüm 0.6
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

 

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir