Table Top Racing 1.5.3 Apk -Mod Data for Android Full

Masa üstü yarış: Dünya Turu Mod bir Yarış Android oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 28 kişi oy kullandı.

genel bakış

Masa Üstü Yarış: Dünya Turu modu Android telefonunuza VE Android TV’ye çığlık atıyor!

16 ultra havalı, minyatür yarış arabasının direksiyonuna geçin ve benzeri olmayan savaş yarışlarına katılın. Zafer için 30’dan fazla masa üstü yarış pistinde ve 180’den fazla etkinlikte ustalaşın, daha sonra Çevrimiçi savaşa katılın ve dünyanın en iyileriyle rekabet edin. 8 kurnaz ‘Güç Artışı’ ve 6 eşsiz ‘Silah Tekeri’ ile düşmanlarını ez ve zafere giden yolu patlat!

8 oyuncu çevrimiçi savaşlarda yarışın ve çevrimiçi veya çevrimdışı iki oyunculu bölünmüş ekran modunda oynayın… .plit ekranlı oyun telefonunuzda bile çalışır! (Bölünmüş ekranlı oyun için iki Android uyumlu denetleyici gerekir).

Önemli

  • Hem Çevrimdışı hem de Çevrimiçi 2 Oyuncu Bölünmüş ekran modları (iki uyumlu denetleyici gerekir)
  • 8 Oyuncu Çevrimiçi çok oyunculu savaş yarışı
  • 9 Benzersiz Oyun modu Şampiyonalara yayılmıştır. Savaş, Drift, Zaman Deneme, Sıcak Tur, Takip, Elimintor, Saf, Kontrol Noktası ve Geçiş oyun modları.
  • 8 temalı yerde ayarlanmış 32 masa üstü yarış pisti (konum başına 4 parkur)
  • 16 Dünyanın en ikonik araçlarından bazılarına dayanan süper havalı, tamamen yükseltilebilir, minyatür yarış arabaları!
  • 25 saatten fazla oyun! Gerçekten iyi değilsen….
  • 8 Rakiplere saldırmak ve yavaşlatmak veya kendinizi korumak için tasarlanmış kurnaz “Güçlendirme Silahları”. Çoğu defansif olarak da kullanılabilir.
  • 6 Eşsiz “Silah Tekerlekleri” rakiplerinize üstünlük sağlamanıza ve bu zor Altın Süpercoinleri bulmanıza yardımcı olur!
  • 39 Google Play Başarıları ve 9 Liderlik Tablosu – ilk oyunda en çok talep edilen özellik olan “Drift” yüksek skor tablosu dahil!
  • Yapımcı Wes Smith of Juice Recordings’ten Funky Exclusive Break-Beat Film müziği

İndirme: Table Top Racing: World Tour Apk Mod

Masa Üstü Yarış: Dünya Turu’nu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Raicng 2 Download
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir