Table Top Racing 1.5.5 Apk Full Mod + Data for Android

Table Top Racing: World Tour 1.5.5 APK + Mod for Android hakkında özet

İsim Masa Üstü Yarış: Dünya Turu
Yayımcı Playrise Digital Ltd
En son sürüm 1.5.5
Platformlar Android 6.0
Paket içeriği com.playrisedigital.ttrwtne

Genel Bakış

Sevgili dostlar, size Table Top Racing: World Tour APK’sinin son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Yarış Android Oyunudur ve 1.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

oyuntakip.com da barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Table Top Racing için önerilen yaş : World Tour MOD 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,7 puan aldı ve toplam 100 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Masa Üstü Yarışı: Dünya Turu modu Android telefonunuzda VE Android TV’nizde çığlık atıyor!

16 ultra havalı, minyatür yarış arabasının direksiyonuna geçin ve eşi benzeri olmayan bir savaş yarışına katılın. Zafere ulaşmak için 30’dan fazla masa üstü yarış pistinde ve 180’den fazla etkinlikte ustalaşın, ardından çevrimiçi savaşa katılın ve dünyanın en iyileriyle yarışın. 8 kurnaz ‘Güçlendirmeler’ ve 6 benzersiz ‘Silah Tekerleği’ ile düşmanlarınızı ezin ve zafere giden yolu patlatın!

8 oyunculu çevrimiçi savaşlarda yarışın ve çevrimiçi veya çevrimdışı iki oyunculu bölünmüş ekran modunda oynayın…. Bölünmüş ekran oyunları telefonunuzda bile çalışır! (Bölünmüş ekran oyunları için iki Android uyumlu kontrol cihazı gereklidir).

Öne Çıkanlar

 • Çevrimdışı ve Çevrimiçi 2 Oyuncu Bölünmüş ekran modları (iki uyumlu kontrol cihazı gereklidir)
 • 8 Oyunculu Çevrimiçi çok oyunculu savaş yarışı
 • Şampiyonalara yayılmış 9 Benzersiz Oyun modu. Combat, Drift, Time Trial, Hot-Lap, Pursuit, Elimintor, Pure, Checkpoint ve Overtake oyun modları.
 • 8 temalı konumda ayarlanmış 32 masa üstü yarış pisti (konum başına 4 pist)
 • 16 Süper havalı, tamamen yükseltilebilir, minyatür yarış arabası, dünyanın en ikonik arabalarından bazılarına dayanıyor!
 • 25 saatin üzerinde oyun! Gerçekten iyi değilseniz….
 • Rakiplere saldırmak ve onları yavaşlatmak veya kendinizi korumak için tasarlanmış 8 kurnaz “Güçlendirme Silahları”. Çoğu savunma amaçlı da kullanılabilir.
 • 6 Benzersiz “Silah Tekerleği”, rakiplerinize üstünlük sağlamanıza ve bu yakalanması zor Altın Süper Paraları bulmanıza yardımcı olur!
 • 39 Google Play Başarıları ve 9 Lider Tablosu – ilk oyundan en çok talep edilen özellik, bir “Drift” yüksek skor tablosu!
 • Juice Recordings’den yapımcı Wes Smith’ten sıra dışı, özel, break-beat film müziği

Table Top Racing: World Tour APK Mod Son Sürüm İndir

Table Top Racing: World Tour’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

DOWNLOAD (INDIR)

 

Ne var ne yok

 1. Klavye kullanırken de Android TV için düzeltme

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir