Sword Man 2.0.0 Apk Full Mod Android için

Sword Man: Monster Hunter 2.0.0 APK + Mod for Android hakkında özet

İsim Kılıç Adam: Canavar Avcısı
Yayımcı
En son sürüm 2.0.0
Platformlar Android 5.0
Paket com.swordman.monsterhunter

Genel Bakış

Sevgili dostlar, Sword Man: Monster Hunter APK’sinin son sürümünü sizlere sunuyoruz . Bu uygulama Basit Bir Android Oyunudur ve 1.000.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

XDroidApps’de barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Sword Man: Monster Hunter MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 3,7 puan aldı ve toplam 10,317 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Hack ‘n’ slash platform oyunu Sword Man – Monster Hunter size birden fazla zindan aracılığıyla toplanabilen güçlü kılıçlardan oluşan bir dünya sunuyor. Bu muhteşem dünyayı keşfetmek için 1 milyondan fazla oyuncuya katılın!

Öne Çıkanlar

Devasa canavarlara karşı savaşmak, dev patronları yenmek, tuzaklardan kaçınmak ve zindanlarda devasa şeyler kazanmak için bir Ödül Avcısı’nda rol alacaksınız! Gizli yerler her zindanda bir yerdedir. Hepsini keşfedin ve daha fazla ödül bulun.

Biliyor musunuz… kılıcınız eşyalardan üretilebilir veya yükseltilebilir! Kendin yap gibi hissediyorsun, ha? Bıçaklarınızı ne kadar yükseltirseniz, tehlikeli macerada gücünüzü o kadar arttırırsınız.

Kendinizi sevimli aşırı yük ve renkli grafiklere kaptırır ve fantezi dünyasının güzel, el yapımı zindanlarını keşfeder.

Sword Man: Monster Hunter APK Mod Son Sürüm İndir

Sword Man: Monster Hunter’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir