Sword Art Online Alicization Braiding 1.7.1 Apk Mod for Android Download

Sword Art Online Alicization Örgü Mod bir Rol Yapma Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 11.085 kişi oy kullandı.

genel bakış

Bu, şimdi akıllı telefon oyunlarında bulunan asil ruhları birbirine bağlayan bir hikaye alicitasyonunda yeni bir “Sword Art Online” RPG!

Önemli

TV anime’nin alicization sürümüne dayanarak, animede çizilmeyen birçok sahne ve orijinal senaryo da mevcuttur! Orijinal senaryo ve orijinal senaryo birbirine bağlıdır ve yeni bir takma ad hikayesi çizilir.

Bir animasyon gibi çizilen güçlü savaş Karakterlerin bir animasyon gibi davrandığı güçlü savaş ve çeşitli kılıç becerileri ve gösterişli yapımlar sunulur! Tanıdık karakterlere ve güçlü düşmanlara karşı koymak için çeşitli özellik ve efektlerle becerileri kullanın!

Alicization Edition dışındaki birçok karakter de görünür! “Sword Art Online”, “Alveheim Online” ve “Gun Gale Online” dan tanıdık karakterler de çıkıyor! Çeşitli karakterleri birleştirerek kendi partini yap!

https://www.youtube.com/watch?v=J9YsXzMTAz0

İndirme: Sword Art Online Alicization Braiding Mod APK

Sword Art Online Alicization Örgüsünü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Sword Art Online Alicization Örgü hakkında özet APK

ad Sword Art Online Alicization Örgüsü
Yayımcı BANDAI NAMCO Eğlence A.Ş.
En son sürüm 1.7.1
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir