Swift Minimal for Samsung 250 Full Apk for Android

Samsung Mod için Swift Minimal bir Kişiselleştirme Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 643 kişi oy kullandı.

OyunTakiP.CoM uygulamasından genel bakış

Swift Minimal , her biri koyu veya siyah seçenekli, çeşitli Samsung cihazlarını destekleyen ~ 200 bindirmeli bir Substratum temasıdır . Bu, arka planlar arasında geçiş yapabileceğiniz tek Substratum temamızdır ve desteklenen tüm uygulamalar, mümkün olan her yerde tam koyu veya siyah bir görünüm elde edecektir. Sonuç temiz bir minimal görünümdür. Ayrıca Samsung cihazları için özel olarak daha fazla özelleştirme sağlar.

Nasıl kurulur

  1. Substratum tema motorunu kullanmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzdan emin olun.
  2. Substratum tema motoru uygulamasını ve temayı indirin. Substratum uygulamasını açtığınızda içindeki temayı bulacaksınız.
  3. Substratum uygulamasının içindeki temayı açın ve üstteki menüden arka planınızı seçin. Ayrıca tema ve yüklemek istediğiniz uygulamaları seçin.
  4. Tüm kaplamalar yüklenene kadar bekleyin ve ardından yeniden başlatın.

Sistem gereksinimleri

  1. Bu tema Nougat, Oreo ve Pie üzerindeki stok bellenimine sahip Samsung cihazları için tasarlanmıştır. Kök ve eklentiler gibi alt katman kümesi gereksinimleri için lütfen aşağıyı okuyun.
  2. Samsung ürün yazılımına dayalı özel ROM’lar da çalışabilir. Yine de AOSP tabanlı ROM’lar kullanıyorsanız, bunun yerine Koyu ve Siyah Substratum temalarımızı kullanmalısınız.
  3. Samsung tabletler test edilmemiştir, ancak işe yarayabilir. Onlarla ilgili herhangi bir hatayla karşılaşırsanız, bize bildirebilirsiniz ve onlara bakmayı deneyebiliriz!

İndirme: Swift Minimal for Samsung Mod APK

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Samsung için Swift Minimal’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Samsung için Swift Minimal hakkında özet APK

ad Samsung için hızlı minimal APK
Yayımcı
En son sürüm 250
Platformlar Android 6.0
paket com.brit.swift.minimal
İndirme: Orijinal Swift Minimal for Samsung APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir