Swift Installer 373 Apk + Mod for Android Full

Swift Installer Mod Kişiselleştirme Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 539 kişi oy kullandı.

genel bakış

Swift Installer, Swift Substratum temalarıyla en iyi olanı paketler ve kendi yükleyici ve renk motoruyla birlikte gelir! Artık Swift Temalarını yükleyebilir ve bununla ilgili her şeyi değiştirebilirsiniz. Koyu arka planlar ve vurgular için kendi favori onaltılık renk kodunuzu girebileceğiniz için renk seçenekleri neredeyse sınırsızdır. Şu anda yaklaşık 200 uygulama temalı.

Önemli

Samsung teması: İlk kurulum, tüm uygulamaları manuel olarak yüklemenizi gerektirir ve bu da çok fazla tıklama anlamına gelir. İlk kurulum tamamlandıktan sonra, güncelleme sistemimiz nedeniyle hepsi daha pürüzsüz ve daha hızlı olacaktır. Bir öğrenme eğrisi var, ama bir kez astığınızda, kullanımı kolay bulacaksınız. Lütfen dikkat: Samsung Pie için yerel Gece modunu cihazınızın Ayarlarından etkinleştirmeniz gerekir.

OxygenOS teması: Temaları yerel OxygenOS karanlık temasına dayandırıyoruz, bu yüzden yapmanız gereken ilk şey yerel OOS Dark Temasına geçmek: Ayarlar’a gidin, ardından Ekran’a, ardından Tema: Karanlık’ı seçin, ardından Tamam’a dokunun!

İndirme: Swift Installer Apk APK

Swift Installer’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Daha fazla Samsung Pie uygulama yer paylaşımı eklendi
  2. Instagram ve diğer düzeltmeler için güncellenmiş tema

Swift Installer hakkında özet APK

ad Swift Yükleyici
Yayımcı Nishith Khanna
En son sürüm 373
Platformlar Android 6.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir