Survivalist: invasion 0.0.286 Apk Mod for Android Download

Survivalist: invasion Mod bir Rol Yapma Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 2.162 kişi oy kullandı.

genel bakış

Efsanevi kahraman bir sonraki göreve kapalı – ama bu sefer sizin yardımınız olmadan kazanamayacak! Sadece birlikte okyanusta kaybedilen takımadaların tüm sırlarını açabilir ve dünyamızı ölümcül tehditten kurtarabilirsiniz.

Survivalist: invasion, gelişmiş RPG unsurları ile yeni ve heyecan verici bir hayatta kalma oyunudur. Kendinizi, güçlü gizli toplumların ve terör örgütlerinin insanlık tarihini önemli ölçüde değiştirebilecek deneyler yürüttüğü “cennet” tropik adalarında bulun. Bilinmeyen olarak bilinen özel bir ajanla birlikte yola çıkın ve yakınlardaki küresel felaketi durdurun!

Hayatta kalma: istila Apk , hayatta kalma oyunlarının klasik, zaman onurlu mekaniğine dayanır. Burada bölgeyi keşfetmeniz, kaynakları aramanız, silah ve ekipman üretmeniz, üssü inşa etmeniz ve güçlendirmeniz, geleneksel zombilerden süper güçlere sahip benzersiz mutant patronlara kadar çeşitli düşmanlarla yoğun dövüşlere girmeniz gerekecek. Hayatta kalma senin ellerinde.

Önemli

Oyun ayrıca bazı ayrıntılı RPG bileşenleri ve büyüleyici bir hikaye sunuyor. Zırhınızı ve silahlarınızı geliştirin. Benzersiz karakterlerle tanışın ve görevlerini tamamlayın. Birkaç güçlü grubun yüzleşmesine katılın. Tehlikeler, bulmacalar ve korkunç keşiflerle dolu uzun bir yolculuğa hazır olun. Bu takımadalar dünyadaki en gizemli yerdir. Nazi bilim adamlarından Amerikan istihbarat teşkilatlarına kadar çok sayıda insan derinliklerinde gizlenen güçleri bastırmaya çalıştı. Ve dünyanın çoğu ülkesinde terör örgütü olarak tanınan sadece Küresel Devrim Ordusu başarılı oldu. Ama öyle mi? Yoksa ilk bakışta göründüğünden çok daha mı karmaşık?

Bunu bulmalısın. Ve bu kadar zor bir mücadelede tek yardım Bilinmeyen, gizli bir ajan, eski bir komando, dövüş sanatları ustası olacaktır. Tavsiyelerini dinleyin, ancak kendi kararlarınızı verin – ve Survivalist adalarındaki zorlu hayatta kalma yasalarını öğrenin: istila!

İndirme: Survivalist: invasion Apk APK

Survivalist: invasion’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir

Survivalist: Invasion OBB Nasıl Kurulur

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.teslagamesglobal.survivalist” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

  1. Oyunun donmasına neden olan hatalar düzeltildi.
  2. Mağazanın çalışmalarındaki sorunlar Jill Sparrow düzeltildi.
  3. Görevler donma hatası düzeltildi.
  4. Sizi görev hattının devamı ile eğlendireceğiz

Survivalist: istila hakkında özet APK

ad Hayatta kalma: istila
Yayımcı TeslaGames Global
En son sürüm 0.0.286
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Download Block Story Premium 13.0.8 -“Block Story” role-playing game for Android+Mod

Block Story Premium v13.0.8 + Mod – Popular and entertaining role-playing game Blocks Story Android …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir