SuperWall Video Wallpaper 12.1.0 Apk +Full Mod for Android

SuperWall Mod Kişiselleştirme Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 3.5 puan aldı, toplam 335 kişi oy kullandı.

genel bakış

Bu SuperWall Video Canlı Duvar Kağıdı. İhtiyacınız olduğunu hiç bilmediğiniz Canlı Duvar Kağıdı.

SuperWall, Video Live Wallpaper ihtiyaçlarınız için * muhtemelen * tek video çözümüdür. Video ölçeklendirme ile herhangi bir geniş ekran video kullanabilirsiniz ve telefonunuzda doğru şekilde ölçeklenir. Videonuz, başlatıcınızın döndürmeyi destekleyip desteklemediğine bakılmaksızın cihazınızın yönüne (Otomatik Döndürme etkinken) göre ölçeklenir.

Kendi videolarınızı (tatil, çocuklar, düğünler, özel etkinlikler, aksiyon kameraları, müzik videoları, filmler veya * internetten indirilen herhangi bir şey *) kullanın. SuperWall, döndürme ve uygun video ölçekleme tam desteği ile Android Duvar Kağıdı olarak oynayacak.

Önemli

 • Ekran koruyucu (Deneysel): Geçerli video, cihazınız takılıyken veya şarj olurken oynatılacaktır. Bunu cihazlarınızın Görüntü Ayarları’nda etkinleştirin. Yalnızca Android 8.0 ve üstü cihazlarda düzgün çalışır. Android TV’de kullanılabilir!
 • Otomatik döndür: Duvar kağıdı cihazın yönüne bağlı olarak ölçeklenir ve döner. Artık rotasyon için Başlatıcı’ya bağımlı değil.
 • Filtreler: Bir filtre ekleyin. Bulanıklık. Sepya. S / B. Çiçek açmak. Vinyet. veya Yukarıdakilerin tümü.
 • Döndürme: dikey / dikey videoları döndürerek doğru yönlerinde kullanabilirsiniz.
 • Yakınlaştırma: Videolarınızı istediğiniz boyuta yakınlaştırın. Bu özellik, kırpma işlevini etkili bir şekilde değiştirebilir.
 • Ofset: Portre duvar kağıtları merkezden sola veya sağa kaydırılabilir (varsayılan). Bu özellik yalnızca Genişliğe Ölçeklendir seçili değilse çalışır.
 • Renk Tonu: Arka planınıza renkli bir renk tonu (filtre) ekleyin. Bu videolarınıza hoş bir etki katar. Neden kasa renginizle eşleşmiyor? Renklendirme ve ayrıca düşük kaliteli videolarda bazı kusurları maskelemeye yardımcı olur.
 • Video Ölçeklendirme: Herhangi bir video, cihazlarınızın boyutlarına göre ölçeklendirilir. Yatay geniş ekran video, Dikey yönlerde orantılı olarak ölçeklendirilir.
 • Oynatma listesi: Birden çok duvar kağıdı seti seçtiğinizde SuperWall bunları birbirine zincirler ve sıralı olarak oynatarak son videoyu birincisine geri döndürür.
 • Ses: Ses duvar kağıtları için etkinleştirilebilir. Bu, ayarlarda veya sesi kapatmak / açmak için Ana Ekrandaki parmakları 0,5 saniye basılı tutarak kapatılabilir. Ses kontrolü de.
 • Sonraki video: Oynatma Listenizdeki bir sonraki videoya geçmek için Ana Ekranınıza iki parmakla dokunun.
 • Rastgele video: Bu özelliği ayarlarda etkinleştirerek bir sonraki rastgele video oynatın. Bir sonraki rastgele videoyu oynatmak için iki parmakla ekrana iki kez dokunun.
 • Duraklat: Duraklatmak için iki parmağınızla aşağı kaydırın. Devam etmek için iki parmağınızla hızlıca kaydırın

İndirme: SuperWall Mod APK

SuperWall’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

SuperWall APK hakkında özet

ad SuperWall Mod
Yayımcı design2wice
En son sürüm 12.1.0
Platformlar Android 5.0
paket com.jasonng.superwall
İndirme: orijinal SuperWall APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir