Supermarket Mania Journey 3.9.1006 Apk Full Mod (Coins, Crystals) for Android

Süpermarket Mania Yolculuğu hakkında özet 3.9.1006 APK + Android için Mod

ad Süpermarket Mania Yolculuğu
Yayımcı
En son sürüm 1006/03/09
Platformlar Android 4.0
paket com.g5e.smmpg.android

genel bakış

Sevgili dostlar, Supermarket Mania Yolculuğu APK’sinin son sürümünü sizlere sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 5.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

oyuntakip.com barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Süpermarket Mania Yolculuğu MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,4 puan aldı ve toplam 297,708 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteye gelen ziyaretçiler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Bir market zinciri işletmek çok eğlenceli olabilir! Bu son derece bağımlılık yapan zaman yönetimi oyunu Supermarket Mania Yolculuğu apk moduna dalın ve her saniye ayak parmaklarınızın üzerinde kalmaya hazırlanın. Zaten Nikki hayranı olan milyonlarca oyuncuya katılın!

Belediye Başkanı’nın şehrin ekonomik gelişimini güçlendirmesine yardımcı olmak için Nikki ve arkadaşlarıyla birlikte Tinseltown’a gidin. Kollarınızı sıvayın, yeni süpermarketler açın ve Nikki’nin onları kirişlere kadar doldurmasına yardımcı olun. Benzersiz mağazaları yüzlerce zorlu ancak eğlenceli seviyeyle yönetin, farklı türden seçici müşterilere hizmet verin ve raflarınızı ve dondurucularınızı daha fazla envanter tutabilecek şekilde yükseltin. Başarılar ve ödüller kazanmak ve girişiminizi çılgın bir başarıya dönüştürmek için sayısız görevin üstesinden gelin. Unutmayın – Bay Torg’un kirli numaralarına bir göz atın!

Önemli

  • Şehir haritasında yüzlerce zorlu seviyeyi tamamlayın
  • Çeşitli talepkar müşterileri tatmin edin
  • Bilgili ve harika hizmetle düzinelerce ürün satın
  • Geliri artırmak için ekipmanınızı yükseltin
  • Ücretsiz kristaller almak için büyük dönüşler yapın
  • Google Play oyun hizmetleri desteği

 

Süpermarket Mania Yolculuğu APK Mod Son Sürüm İndir

Supermarket Mania Yolculuğunu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Download Supermarket Mania Journey Mod Apk v3.9.1006

Google Play

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

  •  Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

3.9.1006 sürümündeki yenilikler

Bazı küçük iyileştirmeler yaptık. Heyecan verici zaman yönetimi oyununun bu güncellemesinde Nikki ve arkadaşlarıyla bir market zinciri yönetin!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Sea Port 1.0.216 – a great strategy game “Commercial Port” Android Download

Sea Port v1.0.216 – Exciting strategy game “Commercial Port” for Android A fun and beautiful …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir