Super Starfish 2.2.3 Apk Mod for Android Full

Süper Denizyıldızı Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 79.484 kişi oy kullandı.

genel bakış

Yıldızlararası bir denizyıldızı olarak dönen kozmosta yüzün . Meteorları, kara delikleri, kuasarları ve daha fazlasını kaçarak uzay akvaryumunuza hayat getirin.

Super Starfish, mobil oyunlarda daha önce hiç görülmemiş şaşırtıcı görsel efektler sunmak için en son teknikleri kullanıyor. Denizyıldızınız galakside uçarken dönen renk dalgalarıyla büyülenin.

Egzotik flora toplayın ve kendi uzay akvaryumunuzu özelleştirin. Harika Deniz Yıldızı koleksiyonunuz için bir ev oluştururken Starplants’ınızın büyümesini izleyin.

Önemli

  • Herkes için basit, sezgisel oyun. Şimdi dene!
  • Kozmosu keşfedin ve büyüleyici yeni bölgeleri keşfedin!
  • Yüzme tarzında ustalaş ve büyük kombinasyonlar kazan!
  • Kendi akvaryumunuzu uzayda özelleştirin ve büyütün!
  • Akvaryumunuza toplamak ve eklemek için 30’dan fazla renkli Denizyıldızı. Süper nadir bir denizyıldızı bulabilir misin?
  • Arkadaşlarınızla yarışın ve keşiflerinizi paylaşın

Ne var ne yok

  1. Neredeyse Kozmik Deniz Tarağı kadar eskidirler, Oldins’e merhaba deyin!

İndirme: Super Starfish Mod APK

Super Starfish’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Takashi Ninja Warrior 2.3.7action game Android +mod Full Download

Takashi Ninja Warrior v2.3.7 + Mod – Very beautiful and fun action game “Takashi Ninja” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir