Super Mario Run 3.0.17 Full Apk +Mod for Android

Super Mario Run hakkında özet

ad Süper mario çalıştırmak APK
Yayımcı Nintendo Co. Ltd.
En son sürüm 3.0.17
Platformlar Android 4.4
paket com.nintendo.zara
İndirme: Orijinal Süper Mario Koşusu APK

Süper Mario Run Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 3.7 puan aldı, toplam 1.414.328 kişi oy kullandı.

Tek elle oynayabileceğiniz yeni bir Mario oyunu.

Mario’yu sürekli ilerlerken dokunarak kontrol ediyorsunuz. Paraları toplamak ve hedefe ulaşmak için şık atlar, havada dönüşler ve duvar atlar çekmek için musluklar zaman!

Süper Mario Run ücretsiz olarak indirilebilir ve oyunu satın aldıktan sonra, hiçbir ek ödeme gerekmeden tüm modları oynayabileceksiniz. Satın almadan önce dört modun tümünü deneyebilirsiniz: Dünya Turu, Toad Rally, Remix 10 ve Kingdom Builder.

Önemli

Prenses Peach’i Bowser’dan kurtarmak için 24 heyecan verici kursu temizleyin, sonunda kalesinde bekliyor. 3 farklı renkli madeni para türünü toplamak veya arkadaşlarınıza karşı en yüksek puanı almak için yarışmak gibi kursların keyfini çıkarmanın birçok yolu vardır. 1-1 ile 1-4 arasındaki kursları ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Bu mod, ısırık büyüklüğünde patlamalarda Süper Mario Run! Her oynadığınızda kurslar değişecek şekilde birbiri ardına 10 kısa kurs oynayacaksınız. Daisy, Remix 10’da bir yerde kaybolur, bu yüzden onu bulmak için mümkün olduğunca çok kursu temizlemeye çalışın!

Eğer para toplamak ve Toads bir kalabalık tarafından tezahürat gibi diğer oyuncuların şık hamle en yüksek puanı için rekabet. Daha fazla jeton almak için Coin Rush Moduna girmek için göstergeyi şık hareketlerle doldurun. Eğer ralliyi kazanırsanız, tezahürat kurbağaları krallığınızda yaşayacak ve krallığınız büyüyecek.

Kendi benzersiz krallığınızı yaratmak için farklı binaları ve süslemeleri birleştirin. Kingdom Builder modunda 100’den fazla öğe var. Kurbağa Rallisi’nde daha fazla Kurbağa alırsanız, mevcut bina ve dekorasyon sayısı artacaktır. Dost kurbağaların yardımıyla yavaş yavaş krallığını kurabilirsin.

Super Mario Run’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

 

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

ONE PIECE Bounty Rush 62100 – Android pirate battle fighting game Full Download

ONE PIECE Bounty Rush v62100 – a fascinating and fun action game “Battle of pirates” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir