Super Mario Run 3.0.19 Apk Full Mod for Android

Super Mario Run 3.0.19 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Süper Mario Koşusu
Yayımcı
En son sürüm 3.0.19
Platformlar Android 4.4
paket com.nintendo.zara

genel bakış

Sevgili dostlar, size Super Mario Run APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 100.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Super Mario Run MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 3.7, toplam 1.487.658 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Tek elle oynayabileceğiniz yeni bir Mario oyunu.

Mario’yu sürekli ilerlerken dokunarak kontrol ediyorsunuz. Paraları toplamak ve hedefe ulaşmak için şık atlar, havada dönüşler ve duvar atlar çekmek için musluklar zaman!

Süper Mario Run ücretsiz olarak indirilebilir ve oyunu satın aldıktan sonra, hiçbir ek ödeme gerekmeden tüm modları oynayabileceksiniz. Satın almadan önce dört modu da deneyebilirsiniz: Dünya Turu, Kurbağa Rallisi, Remix 10 ve Kingdom Builder.

Önemli

Prenses Peach’i Bowser’dan kurtarmak için 24 heyecan verici kursu temizleyin, sonunda kalesinde bekliyor. 3 farklı renkli madeni para türünü toplamak veya arkadaşlarınıza karşı en yüksek puanı almak için yarışmak gibi kursların keyfini çıkarmanın birçok yolu vardır. 1-1 ile 1-4 arasındaki kursları ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Bu mod, ısırık büyüklüğünde patlamalarda Süper Mario Run! Her oynadığınızda kurslar değişecek şekilde birbiri ardına 10 kısa kurs oynayacaksınız. Daisy, Remix 10’da bir yerde kaybolur, bu yüzden onu bulmak için mümkün olduğunca çok kursu temizlemeye çalışın!

Eğer para toplamak ve Toads bir kalabalık tarafından tezahürat gibi en yüksek puanı için diğer oyuncuların şık hamle karşı yarışın. Daha fazla jeton almak için Coin Rush Moduna girmek için göstergeyi şık hareketlerle doldurun. Eğer ralliyi kazanırsanız, tezahürat kurbağaları krallığınızda canlanacak ve krallığınız büyüyecek.

Kendi benzersiz krallığınızı yaratmak için farklı binaları ve süslemeleri birleştirin. Kingdom Builder modunda 100’den fazla öğe var. Kurbağa Rallisi’nde daha fazla Kurbağa alırsanız, mevcut bina ve dekorasyon sayısı artacaktır. Dost kurbağaların yardımıyla yavaş yavaş krallığını kurabilirsin.

Super Mario Run APK Apk indir Oyunu oyna

Super Mario Run’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

3.0.19 sürümündeki yenilikler

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

ONE PIECE Bounty Rush 62100 – Android pirate battle fighting game Full Download

ONE PIECE Bounty Rush v62100 – a fascinating and fun action game “Battle of pirates” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir