Summoners War 5.3.6 Full Apk + Mod for Android

Summoners War hakkında özet

ad Summoners savaşı APK
Yayımcı Com2uS
En son sürüm 5.3.6
Platformlar Android 4.1
paket com.com2us.smon.normal.freefull.google.kr.android.common
İndirme: Orijinal Summoners War APK

Summoners War Mod bir Rol Yapma Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 2.227.604 kişi oy kullandı.

Dünya çapında 100 milyondan fazla Sihirdar ile aksiyon dolu bir fantezi RPG! Hayati bir kaynak olan Mana Crystals ile savaşmakta olan bir dünya olan Sky Arena’ya atla! Sky Arena’da zafer için yarışmak için 1000’den fazla farklı canavar türünü çağır! Stratejik zaferler için en büyük canavar takımını topla!

Önemli

  • Köyünüzü süsleyin, diğer sihirdarlarla savaşın, Zindanları keşfedin, PvP savaşlarında savaşın, Koleksiyonunuzu genişletin, Canavarları eğitin ve daha fazlasını yapın!
  • Ateş, Su, Rüzgar, Aydınlık ve Karanlık! 5 farklı özellik ve 1000 farklı canavar! Mümkün olduğunca çok sayıda canavar toplamak ve en büyük takımı toplayın!
  • Yeni El Sanatları Binasında 100’den fazla eşya üretebilirsin! Yeni Craft Sistemi ile High Runes, özel Yapılar, Heykeller ve daha fazlasını hazırlayın ve istediğiniz yere kurun!
  • Dünya çapındaki kullanıcılarla gerçek zamanlı savaşın tadını çıkarın! Pick & Ban’dan başlayan nefes kesici bir savaş yaşayın! Benzersiz stratejinizi dünyaya gösterin!
  • Fetih Adası’nda sansasyonel bir Lonca PvP! Lonca Üyeleri ile Tartarus’un Labirentini Keşfedin! Loncanı en iyisi yap!

Summoners War’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

5.3.6 sürümündeki yenilikler

  1. Yeni Canavarlar (Art Master ve String Master) eklendi
  2. Oyun içi kullanıcı arayüzleri geliştirildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir