Summoners Era 1.0.3 Apk Full Mod for Android

Summoners Era hakkında özet

ad Sihirdarlar Dönemi
Yayımcı
En son sürüm 1.0.3
Platformlar Android 5.0
paket com.fansipan.summoners.era.idle
İndirme: Orijinal Summoners Era APK

Sevgili dostlar, size Summoners Era APK’sının en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Rol Oynayan Android Oyunudur ve 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Sihirdarlar Dönemi MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. Düzenli olarak en iyi uygulama için oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı ve toplam 11.203 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Çıraktan dünyayı kurtarabilecek olana – dünyadaki milyonlarca Sihirdar’a katılın ve dünyayı barışına götüren Tanrıça Elçisi olarak kendi yolculuğunuza başlayın.

Önemli

  • Etrafta değilken kahramanlarınızı AFK eğitimini kendi arenasında bırakın. Geri döndüğünüzde daha güçlü olacaklar. Ayrıca ekibinizin zirveye ulaşması için birçok mal alabilirsiniz.
  • 6 hizip, 150’den fazla kahraman ve her biri belirli becerilerle, hayal gücünüzü en üst düzeye çıkarmak için sayısız strateji vardır. Daha güçlü olmak, savaşçılarını büyülü dişlilerle donatmak ve onları zafere götürmek için takımını eğit ve AFK!
  • Zindanlardan Kulelere, AFK Arena’dan Raid’e, keşfetmenin tadını çıkarmanızı bekleyen tonlarca muhteşem özellik olacak!
  • Dünyayı fethetmek ve Karanlık Gücü yenmek için her yerde arkadaşlarınızla ve oyuncularınızla bir araya gelin. Büyük ödüller için lonca patronlarını yok et.
  • Arena’daki diğer tüm oyuncuları yenerek herkese en iyi AFK takımını göster. Bazı ciddi AFK strateji hesaplamasının zirveye ulaşma zamanı!

En son sürümü indirin

Summoners Era’yı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.0.3 sürümündeki yenilikler

hatalar düzeltildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir