Summoner Heroes 1.0.18 Apk Full Mod for Android

Summoner Heroes 1.0.18 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Sihirdar Kahramanları
Yayımcı
En son sürüm 1.0.18
Platformlar Android 6.0
paket com.idleafk.summonerheroes
İndirme: Orijinal Summoner Heroes APK

Sevgili dostlar, size Summoner Heroes APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Rol Oynayan Android Oyunudur ve 10.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Summoner Heroes MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 548 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Güçlü kahramanlar toplayın, birlikte savaşın, ödüllerinizi kazanın ve yeni arkadaşlarla tanışın. Arkanıza yaslanın özellikleriyle güzel bir dünyada arkanıza yaslanın ve rahatlayın. Şimdi eğlenelim!

Önemli

 • Yüzlerce şampiyon savaşa katılmak için sırada bekliyor, siparişinizi bekliyor (Şampiyon düzenli olarak güncelleniyor).
 • Güçlü Dark Knights, Dark Wizards, Elf, Magic Gladiators, Lancer,… benzersiz yetenekleri ve kombinasyonları ile çağırın.
 • Max tren, evrim, hakim!
 • Hem sert hem de sıradan oyuncular için bir oyun, tekliflerinizi yapmak için kahramanlarınızı bırakabilir ve tekrar giriş yaparken ödülü talep edebilirsiniz.
 • Dünya Etkinliklerinde standlarınızı alın, Dark Force’a hükmetmek için gerekenlere sahip misiniz?
 • Her gün, Güçlü Altın Ejderha, Büyük Ölüm Büyücüsü ve… bir Tavşan kasaba dışındaki köyleri mahvetmeye geldi. İnsanlara yardım edin, kötülüğü öldürün, nezaket için barışı yeniden sağlayın.
 • On kat yıkım, kaos ve kargaşa sizi bekliyor. En iyi kadroyu seç, en iyi teçhizatı seç ve nadir para birimi, en iyi erkeklerin talep edebilmesi için kulenin tepesinde hazineler talep et. KAOS KALESİ!
 • Bir zamanlar büyük bir bilgelik ve kudret yeri olan İllüzyon Kulesi, artık terör ve hile ile dolu terk edilmiş bir tapınak haline geldi. 300 katını silin ve en iyisi olun. Zafere ulaşın!
 • Blood Castle’ın derinliklerine doğru sürün. Zindanı keşfedin, düşmanı yok edin, ödülü kazanın.

İndir Summoner Heroes APK Apk Son sürüm

Summoner Heroes’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.0.18 sürümündeki yenilikler

 1. Karakter sıralamasını genişlet (7 yıldız)
 2. Kahraman evrim malzemeleri için düşme oranını artırın
 3. Kaos kulesi sorununu çözme
 4. Kahramanın yeni savaş gücünü güncelleyin
 5. Diğer hataları düzelt ve denge oyunu
 6. Castle Siege & New Heroes için hazırlanmak için veri ekle

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir