Summon Mate 2.3.8 Apk Mod for Android Full

Summon Mate Mod bir Rol Yapma Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 2.305 kişi oy kullandı.

Genel bakış

Sen bir ejderha ile sözleşmeli bir canavar büyücüsün. Daha güçlü canavarları toplamak ve barışı tehdit eden gerçek düşmanları yenmek için dünyayı dolaşın.

Önemli

Savaşı kazanalım ve çağrılabilecek canavar türlerini arttıralım. Belirli bir kasabada, canavarları birbiriyle birleştirerek nadir canavarları da çağırabilirsiniz.

Canavarınızı ve eşyalarınızı kullanarak zindan yapabilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcılar tarafından yapılan zindanları oynayabilir ve öğeler alabilirsiniz.

Oyunu temizledikten sonra bile gidebileceğiniz yer artacak ve PvP serbest bırakılacak. Canavar haritası tamamlandıktan sonra rakip sihirdarlar çeşitli yerlerde görünür.

İndirme: Summon Mate Mod APK

Summon Mate’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

No Way To Die: Survival 1.14 – role-playing game “There is no way to die” Android Full Mod Download

No Way To Die: Survival v1.14 +  Mod – “There is no way to die” role-playing …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir