Subscribe to My Adventure 1.3.0 Apk Full Mod for Android

Macerama Abone Ol hakkında özet

ad Macerama Abone Ol
Yayımcı
En son sürüm 1.3.0
Platformlar Android 5.0
paket com.gamtropy.sma
İndirme: Orijinal Abone Ol Benim Macera APK

Sevgili dostlar, size Maceraya Abone Ol APK’sının en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Rol Oynayan Android Oyunudur ve 50.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Maceraya Abone Ol MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 2.717 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

My Adventure’a Abone Ol, oyuncuların çeşitli maceralardan dikkat ve abonelikler kazanmaya çalışan ve ünlü bir etkileyici olma hedefine doğru ilerleyen yeni başlayan bir flama olarak oynayacağı gerçek bir sosyal platformu simüle eden bir RPG’dir. Oyuncular ayrıca hikaye geliştikçe krallığın kaderini adım adım açıklayacak olan mafya zihniyeti, cadı avları ve yankı odaları gibi birçok çağdaş fenomenle karşı karşıya kalacaklar.

Önemli

 • Gerçekçi sosyal platformun simülasyonu: Hikaye, hikayedeki karakterlerle özel mesajları, hikayeleri vb. Paylaşmak için gerçekçi sosyal medya yazılımı kullanan sanal bir sosyal platformda sunulur.
 • Çeşitli macera rutinleri: Maceraya meydan okumak için çeşitli hareket kombinasyonları kullanabilirsiniz ve saf oyunculuk komik, izleyicileri düşmanlarınızı yenmekten daha kolay kazanabilir!
 • Iraksak arsa seçenekleri: Kamuoyu büyüdükçe, farklı sonuçlara yol açabilecek farklı bir grup olmayı seçebilirsiniz.
 • Hikayedeki İnternet kimliği: Gerçek bir toplumun topluluk kişiliği hikayede yoğunlaşır ve her karakter yaşam deneyiminizle yankılanır.
 • Resimli kitap esque sanat tarzı: Eşsiz sanat tarzında inşa edilmiş bir dünyada maceralara atılın.

En son sürümü indirin

My Adventure’a abone olmak için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 •  Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.3.0 sürümündeki yenilikler

 1. Demirci sistemini ekleyin.
 2. Yeni öğeler ekle: Stiff Taro, Dumdums için Akış (sarı).
 3. 36 yeni tip ekipman ekleyin.
 4. Günlük ve haftalık görevleri ayarlayın.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Disney Mirrorverse 0.13.1 -“Disney Reverse World” role-playing game for Android +data Download

Disney Mirrorverse v0.13.1 – Exciting role-playing game “Disney Reverse World” for Android A fun and …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir