Stunt Car Challenge 3 3.23 Full Apk +Mod for Android

Stunt Car Challenge 3 hakkında özet

ad Dublör araba meydan 3 APK
Yayımcı Hyperkani
En son sürüm 3.23
Platformlar Android 5.0
paket com.hyperkani.stuntcar3
İndirme: Orijinal Stunt Car Challenge 3 APK

Stunt Car Challenge 3 Mod Arcade Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 31.848 kişi oy kullandı.

Rahat eğlenceli ve aynı zamanda zorlu seviyeleri ile eğlenceli ve zevk dolu dublör araba oyunu. Çok oyunculu yarış arenasında diğer oyuncuları yenin ve zirveye yükselin! Gezegendeki en iyi olmak için arabanızı değiştirin!

Kas arabalar. Atlama rampaları. Döngüler. Yangın halkaları. Yarış pistleri. Beceri izleri. Bulmaca parçaları. Trenlere karşı yarış. Özelleştirilebilir arabalar. Canavar kamyonlar. Çevrimiçi yarış. Dublörden canavar araba seviyelerine yükseltilebilir arabalar. Şimdi İndirin!

Harika dublör arabanızla dublör parkurlarındaki zorlukları kazanın! Atlar, döngüler ve engellerle pistlerde sür! Bir trene karşı yarış! San Francisco’daki polis arabalarını yendi! Rakip arabaya karşı yeni yarış seviyelerini deneyin! Şu anda eğlenceli parçaları çalmaya başlayın ve her seviyeden üç yıldız almak için kendinize meydan okuyun!

Arizona seviyelerini tamamlayın ve San Francisco şehir ve liman seviyelerini açın! Golden Gate köprüsündeki muhteşem pistlerde sürün. Tramvay arabaları ve San Francisco polisler olsa sakının.

Önemli

  • Kullanımı kolay araç kontrolleri.
  • Araba yarışı pistlerinde ilerleme ve daha harika sıçramalar, döngüler ve zorluklarla yeni seviyeler aç.
  • İlerleme olarak arabanın performansını artırın.
  • Oynamak için dört farklı araba. Bir canavar kamyon araba dahil!
  • Seviye temaları arasında Arizona kanyonları, San Francisco limanı, San Francisco sokakları, Golden Gate ve boş arazi bulunmaktadır.
  • Klasik Amerikan rüyası kas arabaları ile yarışacak.
  • Tren hareket etmek ve polis arabalarını kovalamak gibi engelleri aşın.
  • Çoraklık teması, bir rakip araca karşı yarıştığınız seviyeleri içerir.
  • Farklı oppontent otomobillere karşı yarışmak için yarış pistleri!
  • Seni dublör araba pistlerinde kovalayan polislerle daha fazla seviye

Stunt Car Challenge 3’ü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

3.23 sürümündeki yenilikler

Bileşen güncellemeleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Amazing Spider-Man 2 1.2.8d – Spider-Man 2 Android game + data Download

The Amazing Spider-Man 2 is the second version of the incredibly beautiful and amazing Spider-Man game …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir