Street Racing 3D 5.7.1 Apk Mod for Android Full

Sokak Yarışı 3D Mod bir Yarış Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 1.005.258 kişi oy kullandı.

genel bakış

Gerçek yarış, asfaltta sürüklenme. Birden fazla yarışta yarışmak, sokaklarda sürmek, heyecan verici zorluklarla dolu ve dünyanın profesyonel yarışçıları bir sokak efsanesi olmak için yarışıyor!

Benzersiz bir arabada sürmeye başlayın veya daha önce asfalt pistlerinde hiç görmediniz. yarışmacı, dünyanın en kaliteli yarış arabalarını seçebilirsin! Turbo motoru yükseltin, arabanızı, renkli boyalarınızı ve havalı çıkartmalarınızı bulun.

Sokak sahnesinin farklı modlarında yarış, gerçek rekabette rakiplerinize karşı inanılmaz bir hız gösterin. İnanılmaz dönüşler, Sürüş becerisinin farklı mod yarışmasında egzersiz yapması gerekiyor, bu yüzden arcade tarzında yarışmaya başlayın, şaşırtıcı stuntlar yapın. Arcade aksiyonu ve sürüş simülasyonunun eşsiz karışımı. Sürüşe ve ödül kazanmaya başlayın, sokak asfaltında madeni para ve elmas toplayın. Kariyer ve PVP etkinliğinizi yüksek bahisli yarışa sürükleyin.

Önemli

 • Sokak temalı asfalt yarışları
 • Arkadaşlarınıza meydan okuyun, PVP pistinde şiddetli bir yarış başlatın
 • 30’dan fazla aşırı araba sürün
 • Sokakta yüksek hızlı yarış
 • Hız için gerçek sürüklenme yarışı
 • Lider kurulu skoru, hızın kralısın
 • Arabanızı oluşturun, mükemmel görünümü gösterin: çıkartmalar, boyalar, tekerlek vb.
 • Mümkün olduğunca çok sayıda sikke ve elmas toplayın
 • Yüksek hızlı yarış modu, sürüş teknolojisi ilk
 • PVP etkinliğini kazanın, harika bir ödül kazanın

Ne var ne yok

 1. Yeni bir araba “Type R” ekleyin
 2. Araç malzemelerini güncelleme
 3. Optimize edilmiş VIP, yeni kullanıcı arayüzü daha serin
 4. Hatayı düzeltin

İndirme: Street Racing 3D Apk Mod

Street Racing 3D’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google Play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Pocket Rally 1.4.0 – popular rally rally game for Android +mod Full Download

Pocket Rally v1.4.0 + Mod – Andrew’s popular car and rally game + regular version trailer + …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir