Strategy & Tactics: Medieval Civilization 1.0.16 Full Mod APK

Strateji ve Taktikler Hakkında Özet: Ortaçağ Uygarlığı

ad Strateji ve taktikler: ortaçağ uygarlığı APK
Yayımcı HeroCraft Ltd.
En son sürüm 1.0.16
Platformlar Android 4.4
paket com.herocraft.game.free.darkages
İndirme: Orijinal Strateji ve Taktikler: Ortaçağ Uygarlığı APK

Strateji ve Taktikler: Ortaçağ Uygarlığı Modu Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 2,164 kişi oy kullandı.

Strateji ve Taktikler: Medieval Civilization Mod , alternatif bir Orta Çağ Avrupa’sının şiddet dünyasında geçen sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Savaş fillerine karşı Vikingler, Moğol süvarilerine karşı silahşörler, haçlılara karşı eski falanks lejyonları; Kanlı muzaffer savaşta Dünya tarihinin en ölümcül orduları çatışıyor.

Liderliği olmayan bir ordu sadece bir mafyadır. In Ortaçağ Medeniyet APK kendi erdemleri, mengene, yetenekleri, riskler, tarih ve zayıf yönleri ile eşsiz liderleri: birlikler burada komutanlarının izle.

Avrupa’daki küçük bir krallığın tahtını yerinden oynayın ve militan komşuların tehdidi altında kalın ve Strateji ve Taktikler Oyunu’nda hayatta kalmaya çalışın.

Birlikleri ve komutanları topla, becerilerini geliştir ve geliştir, taktik araştırmalar yap ve Dünya’daki en iyi orduyu oluştur, kasabaları istila et ve tüm ülkeleri yok et, ekonomi, politika geliştirme, Avrupa’yı keşfet ve fethet! Lider gibi davran!

Önemli

  • Eşsiz generaller ve mangalarla 6 fraksiyon: Horde’nin çevik göçebeleri, iyi zırhlı ve disiplinli İmparatorluk askerleri, kürklerle kaplı çılgın Deniz Barbarları, Birliğin loncaları kaynak barutu, Kuzeyin gururlu şövalyeleri ve İkiz Nehirler.
  • Gerçek tarihi birliklere dayanan 50’den fazla ekip. Burada zırhlı bikiniler veya çivili pauldronlar yok!
  • Generaller bir ekibin linchpinidir ve becerileri ve yetenekleri bir savaşın sonucunu büyük ölçüde değiştirebilir. Her generalin her oyunun başında benzersiz bir kişiliği vardır. Her birinin kendi görünümü, karakter özellikleri ve yetenekleri vardır. Bir sonraki turda kimin görüneceğini tahmin etmek imkansız: cesur ama basit bir şövalye, yetenekli ama açgözlü bir taktik deha ya da arkadaşa ve düşmana korku aşılayan kana susamış bir barbar.
  • Etkili ülkelerin sorunlarını çözen seçkin bir paralı asker gibi hissedin: bir iç savaş kazanın, göçebelerle savaşın, kıyıya baskın yapan korsanlarla başa çıkın, veba tarafından tahrip edilen bir krallığı kurtarın veya bir köylü ayaklanmasını ezin.
  • Kraliyet sarayında kadrolarınızı yükseltin ve onları Ortaçağ Avrupa tarihinde inecek muzaffer bir yürüyüşe götürün!

Strateji ve Taktikler: Ortaçağ Uygarlığı’nı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir OBB’yi indir

Strateji ve Taktikler nasıl kurulur: Ortaçağ Uygarlığı OBB

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.herocraft.game.free.darkages” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne çıkartın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Sea Port 1.0.216 – a great strategy game “Commercial Port” Android Download

Sea Port v1.0.216 – Exciting strategy game “Commercial Port” for Android A fun and beautiful …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir