Stickman Soccer 2.9 Apk Full Mod for Android

Stickman Soccer 2014 2.9 APK + Android için Mod hakkında özet

İsim Çöp Adam Futbol 2014
Yayımcı
En son sürüm 2.9
Platformlar Android 4.1
Paket içeriği com.djinnworks.StickmanSoccer2014

Genel Bakış

Sevgili dostlar, Stickman Soccer 2014 APK’nın son sürümünü sizlere sunuyoruz . Bu uygulama bir Spor Android Oyunudur ve 10.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

Oyuntakip.com da barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Stickman Soccer 2014 MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,4 puan aldı ve toplam 702,041 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

10 milyondan fazla oyuncuyla dünya çapında hit olan Stickman Soccer’ın 2014 devamı. Hızlı tempolu oyun, şaşırtıcı bir atmosfer, çarpıcı akıcı animasyonlar, basit kontroller, çılgın aksiyon ve tonlarca tekrar değeri ile saf futbol eğlencesini yaşayın.

Milli futbol takımınızı seçin ve muhteşem stadyumlarda çeşitli mevsimler, kupalar veya dünya kupaları oynarken veya sokak veya plaj futbolu tarzı maçlarda hakimiyet kurarken rütbenizi yükseltin. Manuel koşu ve atış zamanlaması ile oyuncularınız üzerinde tam kontrol isteyip istemediğinize karar verin veya hassas pas zamanlaması üzerinde kontrol sahibi olduğunuz otomatik koşu modunu kullanın ve oyuncularınızın rakiplerinizi alt etmesini izleyin. 40’tan fazla farklı yetenekli takım arasından favori milli futbol takımınızı seçin ve onları zafere taşıyın!

Öne Çıkanlar

  • Dünya Kupası, Amerika Kupası, Avrupa Kupası ve daha fazlasını içeren yeni oyun modları
  • Yeni kısa ve uzun sezon
  • Yeni stadyumlar, yeni alanlar
  • Penaltı Atışları, Plaj Futbolu ve Sokak Futbolu dahil yeni oyun modları
  • Fauller, Penaltı atışları, Uzun Geçiş, Kazanan animasyonları vb. Dahil olmak üzere yeni oyun mekaniği.
  • Gerçek uzmanlar için yeni ‘Pro’ zorluk seviyesi
  • Yeni takımlar, daha fazla ülke
  • Hızlı oyun
  • 11’e karşı 11 ve 4’e karşı 4 oyun modu

Stickman Soccer 2014 APK Mod Son Sürüm İndir

Stickman Soccer 2014’ü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

DOWNLOAD

 

Download Stickman Soccer 2014 Mod Apk v2.9

Google Play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Golf Star 9.1.0 – the popular sports game “Golf Star” for Android! Download

Golf Star – Golf Star is a popular and exciting golf game from Com2uS gaming studio …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir