Stickman Legends 2.4.51 Apk Mod for Android Download

Stickman Legends Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 359.843 kişi oy kullandı.

genel bakış

Stickman Legends mod , stickman oyununun ücretsiz oynanabilen bir gölge dövüş stili, aksiyon, rol oynama oyunu (RPG) ve oyuncunun oyuncuya (PvP) karşı harika bir kombinasyonudur. Kahramanca gölge savaşına dalın, destansı bir savaş fantastik gölgesine getirilecek, birçok acımasız düşmana, kötü canavarlara ve güçlü patronlara karşı karşıya geleceksiniz. Stickman Legends World’ün en büyük çöp adam gölge savaşçısı olmaya hazır olun ve Gölgede ustalaşın!

Önemli

Stickman Legends hack , çöp adam oyununun oynaması ücretsiz bir gölge dövüş stili, aksiyon, rol oynama oyunu (RPG) ve oyuncuya karşı oyuncu (PvP) ‘nin harika bir kombinasyonudur.Her gölge savaşında, kendinizi karanlık dünyayı fethetme yolculuğunda ve tehlikeli canavarlar ligiyle savaşmak zorunda.
Fantastik dünyayı Gölge Savaşlarından kurtarmak için nihai dövüş oyunlarında düşmanları ez, kötü patronları küçük düşür!

Seçim için gölge savaşçıları: Aslan Yürekli Kılıççı, Efsanevi Gölge Savaşçısı, Güçlü Zindan Muhafızı, Elit Okçu Avcısı, Güçlü Büyücü, Gölge Avcısı.
Tek yapmanız gereken güçlü çöp adam gölge savaşçılarınızı dövüş sanatları ile eğitmek ve Savaş Gölgesindeki tüm canavarları vahşileştirmektir.

En iyi aksiyon RPG çöp adam dövüş oyununda gölge savaşçınız için çoklu yükseltmeleri özelleştirmenin tadını çıkarın.
En tehlikeli canavarlara karşı savaşmak için, savaşçının başlangıçtan daha güçlü silahlara ihtiyacı olabilir. Harekete geçin ve karanlık dünyayı yakın!

Akıllı ve yetenekli bir şekilde savaşarak seçkin gölge savaşçınızı zirveye taşıyın.
Diğer oyuncuların karakterlerine meydan okuyun ve bu şaşırtıcı çöp adam gölge savaşçılarını Arena’daki Liderler Sıralamasında İlk 100’e yerleştirin.

Stickman Legends’ın büyüleyici grafik ve ses efektlerine hayran kalacaksınız.
Karanlık bir şövalye ol, karanlık kılıcı al ve epik gölge savaşında bir bakışta canavarları yok et!

Kahramanca gölge savaşına dalın, destansı bir savaş fantastik gölgesine getirilecek, birçok acımasız düşmana, kötü canavarlara ve güçlü patronlara karşı karşıya geleceksiniz.
Stickman Legends World’ün en büyük çöp adam gölge savaşçısı olmaya hazır olun ve Gölgede ustalaşın!

İndirme: Stickman Legends Apk APK

Stickman Legends’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Oyunu optimize et ve yükselt

Çöp Adam Efsaneleri APK hakkında özet

ad Çöp Adam Efsaneleri
Yayımcı ZITGA VİETNAM. JSC
En son sürüm 2.4.51
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir