Steppy Pants 2.7.5 Apk Full Mod for Android

Steppy Pants 2.7.5 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Bozuk Pantolon
Yayımcı
En son sürüm 2.7.5
Platformlar Android 4.1
paket com.sgames.steppypants

genel bakış

Sevgili dostlar, size Steppy Pants APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Arcade Android oyunudur ve 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Steppy Pants MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. Düzenli olarak en iyi uygulama için oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirmede 5.0 üzerinden 3.5, toplam 67.161 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Steppy Pants, bu yıl oynayacağınız en gerçekçi yürüyüş simülatörü! Pervasız sürücüler ve kaldırım çatlaklarına basamayan açıklanamayan yetenekler gibi aşılmaz oranlarla karşılaştığınızda serin tutun. Güleceksin. Ağlayacaksın. Sokakta yürürken ne kadar eğlenebileceğini hatırlayacaksın, bu oyunu aylardır hiç durmadan oynuyoruz ve hala bizi kıkırdatıyor!

Önemli

  • Komik Fizik
  • Sonsuz oyun
  • Karakter Özelleştirme
  • 6 farklı oyun modu
  • YAN SAVAŞLARI AÇIKLAMA

https://youtu.be/5RKmmtkiW6A

İndir Steppy Pants APK Apk Son sürüm

Steppy Pants’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.7.5 sürümündeki yenilikler

Zamanlanmış Güncelleme

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Super Starfish 2.12.2 Smart Fish Star” action game for Android +mod Download

Super Starfish v2.12.2 + Mod – Action and beautiful game of Smart Starfish Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir