Stellarium Mobile Plus 1.4.2 [Paid] Apk Mod for Android Download

Stellarium Mobile Plus Mod bir Eğitim Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 411 kişi oy kullandı.

genel bakış

Stellarium Mobile Plus – Yıldız Haritası yıldızlara baktığınızda tam olarak ne gördüğünüzü gösteren bir planetaryum uygulamasıdır .

Yıldızları, takımyıldızları, gezegenleri, kuyruklu yıldızları, uyduları (ISS gibi) ve diğer derin gökyüzü nesnelerini, yalnızca gökyüzünü işaret ederek, sadece birkaç saniye içinde, üstünüzdeki gökyüzünde gerçek zamanlı olarak belirleyin!

Bu ödüllü astronomi uygulaması, gece gökyüzünü keşfetmek isteyen yetişkinler ve çocuklar için en iyi astronomik uygulamalardan biri haline getiren, kullanımı kolay ve minimalist bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Bu Plus sürümü, büyük gökyüzü nesneleri koleksiyonu (standart sürümde 22’ye kadar büyüklük 10’a kadar) ve teleskopları kontrol etmek veya gözlem oturumları hazırlamak için gelişmiş gözlem özellikleri sayesinde en zorlu astronomi meraklılarını da tatmin edecek.

Önemli

 • Samanyolu, Derin Gökyüzü Nesneleri veya gezegensel yüzeylerin yüksek çözünürlüklü görüntülerinde neredeyse sınırsız zoom yapın.
 • Gezegenin diğer bölgelerinde yaşayan insanların birçok gökyüzü kültürü için takımyıldızların şekillerini ve resimlerini seçerek yıldızları nasıl gördüğünü keşfedin.
 • Uluslararası Uzay İstasyonu da dahil olmak üzere yapay uyduları takip edin.
 • Gerçekçi gündoğumu, gün batımı ve atmosfer kırılması ile manzara ve atmosferi simüle edin.
 • Büyük güneş sistemi gezegenlerinin ve uydularının 3B oluşturmayı keşfedin.
 • Gözlerin karanlığa uyumunu korumak için gökyüzünü gece modunda (kırmızı) gözlemleyin.
 • İnternet bağlantısı olmasa bile “azaltılmış” bir veri seti ile sahada gözlemleyin: 2 milyon yıldız, 2 milyon Deep Sky Nesnesi, 10k asteroitler.
 • Teleskopunuzu Bluetooth veya WIFI ile kontrol edin: NexStar, SynScan veya LX200 protokolleriyle uyumlu tüm GOTO teleskoplarını sürün.
 • Göksel bir nesne gözlemlenebilirliği ve geçiş sürelerini tahmin etmek için gelişmiş gözlem araçlarını kullanarak gözlem oturumlarınızı hazırlayın.

İndirme: Stellarium Mobile Plus Mod APK

Stellarium Mobile Plus’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

 1. arama çubuğundaki geliştirmeler
 2. büyük performans iyileştirme
 3. rastgele bir çökme düzeltildi

Stellarium Mobile Plus hakkında özet APK

ad Stellarium Mobile Plus
Yayımcı Noctua Yazılımı
En son sürüm 1.4.2
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Racing Limits 1.3.9 -Android game “allowed speed” car +mode Download

Racing Limits v1.3.9 + Mod – Exciting and popular car speed game for Android + …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir