Steel And Flesh 2 1.1 Full Apk- Mod for Android

Steel And Flesh 2: New Lands hakkında özet

ad Çelik ve et 2: yeni topraklar APK
Yayımcı virtualStudio
En son sürüm 1.1
Platformlar Android 4.2
paket com.VS.SteelAndFlesh2
İndirme: Orijinal Steel And Flesh 2: New Lands APK

Sevgili dostlar, size Çelik Ve Flesh 2: Yeni Topraklar APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 500.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Steel And Flesh 2: New Lands MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 26.490 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Steel And Flesh 2 mod , ortaçağ 3D aksiyon ve stratejisinin bir karışımıdır. Moğol İmparatorluğu’nun Asya’da güç kazandığı ve Haçlı Seferleri Orta Doğu’da tam hızıyla devam eden 1212’de Orta Çağ’ı ziyaret etme şansına sahipsiniz.

Önemli

Emrinizde, 20 büyük eyaletin bulunduğu büyük bir dünya haritası var. Herhangi bir devlete sadakat yemleme ve yakında kralı olma ya da kendi devletini yaratma hakkına sahipsin, gittikçe daha fazla bölgeyi ele geçir. Ayrıca, haydutlarla savaşma ve kupa satışından kazanma fırsatınız da var. Arazi satın almak ve bir iş kurmak size konforlu bir yaşam sağlayacaktır. Küresel bir haritada seyahat etmenin yanı sıra, ister açık bir alanda bir savaş ister bir şehir, kale, liman veya köyün kuşatması olsun, ordunuzla savaşa her zaman kişisel olarak katılabilirsiniz.

Steel And Flesh 2: New Lands’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.


önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.1 sürümündeki yenilikler

Yeni savaş sistemi. Artık hareket halindeyken saldırı yönünü seçebilir ve grev yapabilirsiniz. Yeni kuşatma kontrolü. Artık mancınıkları ve balistaları kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, kuşatma tabancasının hareket edebilmesi için itmek gerekir. Çevrimiçi savaşlar eklendi. Tarla, köy, kale ve şehirde savaşabilirsiniz. Çevrimiçi savaşlarda birkaç oyun modu vardır. Savaşta daha iyi seslendirme. Savaşta optimizasyon. Hatalar düzeltildi.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir