Steampunk Defense: Tower Defense 20.32.421Full Apk- Mod for Android

Steampunk Defense hakkında özet

ad Steampunk savunma APK
Yayımcı
En son sürüm 20.32.421
Platformlar Android 5.0
paket com.stereo7games.steampunk
İndirme: Orijinal Steampunk Savunma APK

Sevgili dostlar, size Steampunk Savunma APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Steampunk Savunma MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.3, toplam 125.894 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Steampunk kule savunma çevrimdışı savaşlara hazır olun! Topraklarınızı kötü işgalcilere karşı koruyun! Ekibiniz modern keskin nişancılar, topçular, roketler, buz kuleleri ve diğer harika şeylerden oluşacak. Siz ve kötü işgalciler arasında derin bir çatışma yaşanıyor. Özgürlüğünüzü ve özgürlüğünüzü korumak için savaşın.

Tropik adalarda, dağlarda ve çöllerde savaşın. Steampunk demir birliklerine komuta edin ve ormanlardaki destansı savaşlarla bu müthiş TD oyununda bir numara olmak için en iyi kule savunma stratejisini bulun. Oyun oynamak için wi-fi gerektirmez.

Önemli

  • Bir sürü asker, tank ve silah.
  • Tamamen savunmanıza ve tam savaş deneyimine sahip olmanıza izin veren benzersiz seviyelere sahip 3 ada
  • İnternet bağlantısı veya Wi-FI gerektirmeyen çevrimdışı strateji oyunu
  • Tropik, çöl ve ormanlarda 100 seviye
  • Piyadeden havacılığa düşmanlar
  • Ünitelerinizi laboratuvarda yükseltin

Steampunk Defense’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

20.32.421 sürümündeki yenilikler

Hatalar düzeltildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Art of War 4.5.2 – a special and interesting strategy game “Battle Art” Android+mod Download

Art of War v4.5.2 + Mod – Fun strategy game “Art of War” for Android …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir