State of Survival 1.8.2 (No Skill CD) Full Apk +Mod for Android

State of Survival Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 660.577 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Salgından bu yana altı ay geçti. Altı aylık terör, tecrit ve zorlu sıkıntı. Çoğu halk bunu başaramadı. Ama sen yaptın. Hayatta Kalma Devletine hoş geldiniz.

Enfeksiyon ülke çapında medeniyet alarak yırtıldı. Hayatta kalan herhangi bir ordu veya hükümet yere gitti. Arazi şimdi enfekte olmuş. Hayatta kalanların yanı sıra, bu iddialarını açıklayacak kadar cesur.

Arkadaş edin veya diğer hayatta kalanlarla savaşın. Hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapın. Kolay olmayacak. Enfekte olan her yerdedir. Kaynaklar azdır ve toplumun karkasından mümkün olan her şeyi kurtarmalısınız.

Dışarıda yeni bir dünya var. Tehlikeli, evet, ama fırsatlarla dolu. Büyük güç onu kavrayacak kadar cesur olanları bekliyor. Ama arkanı kollamayı unutma. İnsanların eskisi kadar arkadaş canlısı olmadıklarını söylemek doğru…

State of Survival, tamamen yeni ve çekici bir stile sahip bir hayatta kalma oyunudur. Oyun insanlığın dayanışmasını ve zekasını teşvik ediyor.

Önemli

  • Kurtuluşlarınız için güvenli bir sığınak ve kıyamet sonrası imparatorluğunuz için bir temel oluşturmak için Yerleşiminizi kurun.
  • Hayatta kalanları kurtar ve sayılarını şişir ve gücünü arttır. Özel yetenekleri olanları bulun, veba savaşının kahramanları olacaklar!
  • Zombi hastalığı hızla değişiyor. Anlamak için ne yapabileceğinizi öğrenin. Enfeksiyonu kontrol edebilen kişi durumu kontrol eder!
  • Sayılarda güç var. Enfekte vahşi doğanın dehşetinden kurtulmak için müttefikler kurun ve stratejik ortaklıklar kurun. Sizden yararlanmaya çalışan herkesi toz haline getirmek için güçlerinizi birleştirin.
  • Bu insanlık 2.0. İnsanlığın nasıl ilerlemesini istediğinize ilişkin kuralları yeniden yazın.

İndirme: State of Survival Mod APK

State of Survival’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya Oyuntakip.com geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Yeni Etkinlik Eklendi: Devlet Savaşı!
  2. Nihai Umut Malzemeleri tarafından sağlanan Şef Dayanıklılığı 60 puandan 80 puana çıkarıldı; Verilen kadro dayanıklılığı 60 puandan 40 puana düşürüldü.
  3. Artık veba Bölgesi’ne bir Kahraman Kadrosu göndermek için Kadro Stamina yerine Şef Stamina’yı tüketiyor.
  4. Anlaşmayı işgal eden Enfekteleri ortadan kaldırmak için öğretici optimize edildi.

Hayatta kalma durumu hakkında özet APK

ad Hayatta kalma durumu APK
Yayımcı
En son sürüm 1.8.2
Platformlar Android 4.1
paket com.kingsgroup.ss
İndirme: Orijinal Hayatta Kalma Durumu APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir