State of Survival 1.7.30 Apk Mod Full

Zombilere karşı savaşta Dünya’da kalan hayatta kalanlara katılırken, Hayatta Kalma Durumunda destansı hayatta kalma ve strateji zorluklarına dalın. Yıkım sonrası kıyamet sonrası dünyasını keşfedin, nüfusunun çoğunluğu akılsız canavarlara dönüştü.

Silahlarınızı alın ve bu kötü canavarlara karşı saldırın. Kendi üslerinizi kurarken ve zombi saldırılarına karşı korurken diğer hayatta kalanlarla güçlerinizi birleştirin. Buna ek olarak, kaynaklar ve malzemeler yavaş yavaş tükendiğinde, oyunda hayatta kalma seyahatleriniz zor ve zorlu olacaktır.

Yapılması gereken birçok şey ve bunları bitirmeniz için çok az zaman. Zorlu zorluklardan kurtulabilecek misin? Cevaplar sizin keşfedilecek. State of Survival incelemelerimizle Kingsgroup Holdings’in bu harika oyunu hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hikaye

Oyunda, Android oyuncuları kendilerini bir zombi enfeksiyonunun gezegendeki tüm nüfusu yok ettiği bu nihai hayatta kalma mücadelesine yakalanmış bulacaklar. Ve şimdi, sadece birkaç kurtulan, ölümsüzler için sulu bir av olmak için kaldı. Dünya şimdi zombilerin kontrolüne düştü.

Gitmek için çok az yer ve zorlu koşullarla hayatta kalanların durumdan çıkış yolunu bulmaları son derece zor olacaktır. Bununla birlikte, başkalarından yardıma ihtiyacınız olacak. Diğer gruplarla güçlerini birleştirerek hayatta kalma şansınız daha yüksektir.

Birlikte, daha fazla hayatta kalan toplayacağınız, yiyecek ve malzeme toplayacağınız, yeni kaynaklar toplayacağınız ve istilacı düşmanları ele alacağınız zorlu üslerinizi oluşturabilirsiniz. Üslerinizi verimli bir şekilde yönetirken derinlemesine taktik oyun deneyimini yaşayın ve zeki taktiklerle düşmanlarınıza karşı savaşmak için birliklerinizi kontrol edin.

State of Survival: Survive the Zombie Apocalypse’daki ilginç zombi hayatta kalma oyununu keşfedin, bu destansı oyunda dünyanın her yerinden oyunculara katılırsınız.

Özellikleri

Burada oyunun sunduğu tüm heyecan verici özellikleri bulacaksınız:

Hayatta kalanlar için bir ev oluşturmak için yerleşiminizi yeniden inşa edin

Başlangıç ​​olarak, hayatta kalma zorluklarına başlarken, hayatta kalanlar için kendi güvenli sığınaklarınızı yaratabileceksiniz. Nihayet orada delilik önlemek için kendinizi güvenli bir yer bulmak gibi eski yerleşim yeniden.

Kendi üslerinizi tasarlayın, farklı binalar arasında seçim yapın, yiyecek ve diğer kaynakları üretmeye başlayın, hayatta kalanları donatmaya başlayınca silah üretin. İstilacı zombilere karşı savaşın ve her ne pahasına olursa olsun üssünüzü koruyun. Ve oradan, düşmanları ortadan kaldırmak için planlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz.

Karada yeni hayatta kalanlar topla

Üslerinizi zorlu savunma ve bol kaynaklarla güvence altına aldıktan sonra, özel kaynakları aramak ve yakınınızdaki diğer kurtulanları kurtarmak için arama ekipleri göndermeye başlayabilirsiniz. Üssünüzdeki hayatta kalanların sayısını ve gücünü artırın, böylece daha etkili bir şekilde savunabilirsiniz. Ek olarak, hayatta kalan her kişiyi, üssünüzü güçlendirmenize izin veren kendi benzersiz özelliklerine sahip bulacaksınız. Heyecan verici kurtarma görevlerine katılarak yardımınıza ihtiyacı olan değerli üyeleri toplayın.

Zombilerle etkili bir şekilde başa çıkabilmek için önemli araştırmaları alın

Buna ek olarak, zombi kıyametinde hayatta kalma şansınızı artırmak için, oyuncular ayrıca üslerini güçlendirmek, keşif partilerini daha yetenekli hale getirmek veya hatta enfekte olmuş bireyleri iyileştirmek için birden fazla yükseltme ve araştırma alabilirler. Zombi sayıları hızla arttıkça, onlarla başa çıkmak için uygun taktiklere ve uygun donanımlı ordulara ihtiyacınız olacak. Ayrıca, yükseltmeler ve araştırmalar göz ardı edilmemelidir. Enfeksiyonları kontrol edin ve yeni hedeflerini talep etmek için zombileri durdurun.

Yararlı yeteneklere ve özelliklere sahip eşsiz kahramanlar

Ve ilgilenenler için, oyun aynı zamanda her biri kendi ilginç yeteneklerine ve becerilerine sahip benzersiz kahramanlara sahiptir. Bunlarla, süper asker takımınızı etkili bir şekilde inşa edebilirsiniz. Kötü zombi aşağı çekmek ve zorlukları rahatça aşmak için yeteneklerini kullanın. Görevleri tamamlayın ve hedeflerinize yaklaşın.

Dünyadaki diğer hayatta kalma gruplarıyla etkileşim kurun

Ve bu nihai hayatta kalma mücadelesinde yalnız değilsin. Sadece sizi gören zombiler değil, sizi aşağı çekmek veya sizinle işbirliği yapmak isteyen birden fazla hayatta kalma grubu da var. Korkunç vebadan kurtulmaya çalışırken müttefiklerinizi seçin ve arkadaşlıklarınızı zorlayın. Ve başkalarının tehditlerinden haberdar olmayı unutmayın.

Birden fazla oyun içi görev ve zorluğun tadını çıkarın

Nihai hayatta kalma yolculuklarına devam ederken, State of Survival oyuncuları tadını çıkarabileceğiniz bir dizi ilginç görev ve zorluğa tanıtacak. Oyunda çeşitli etkinliklere katılırken birden fazla görevi tamamlarken kendinizi bulun. Ve elbette, almanız için birçok ilginç ödül olacak.

Zombilere karşı heyecan verici strateji savaşlarının tadını çıkarın

Buna ek olarak, oyunu daha ilginç hale getirmek için, oyuncular heyecan verici strateji savaşlarında zombileri ve düşmanları ele alma şansına sahip olacaklar. Düşmanlarınızla başa çıkmak için farklı yaklaşımlar kullanın ve doğru taktikleri geliştirirken onlara karşı kazanın. Doğru takım kompozisyonlarını seçin ve düşmanlarınızı yenmek için yararlı yeteneklere sahip en iyi kahramanları seçin.

Oyunu arkadaşlarınızla ve çevrimiçi oyuncularla oynayın

İlgilenenler için heyecan verici çok oyunculu oyunda arkadaşlarınıza ve çevrimiçi oyunculara her zaman katılabilirsiniz. Sürükleyici zombi vebalarını yenip dünyaya düzeni geri getirirken güçlere katılın. Mevcut bir ittifaka katılarak İttifak oyununun keyfini çıkarın veya kendi ittifakınızı oluşturun.

Aktif olun ve günlük ödüllerinizin tadını çıkarın

State of Survival’daki aktif oyuncuları ödüllendirmek için, oyun aynı zamanda oyunda her zaman almanız için birden fazla günlük ödül sunuyor. İstifleme ödülleriyle kendinizi daha ilginç ödüllere erişebileceksiniz.

Oynaması ücretsiz

İlgilenenler için oyunu mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. State of Survival’ı Google Play Store’da bulun ve hiçbir şey ödemeden indirin.

Modumuzla sınırsız paranın tadını çıkarın

Ancak, oyun uygulama içi satın alımlar ve reklamlar içerdiğinden, bazılarınız bunu oldukça rahatsız edici bulabilir. Bu nedenle, sınırsız para ve kaldırılmış reklamlar sunan oyunun değiştirilmiş sürümüne göz atmak isteyebilirsiniz. Buna ek olarak, bekleme sürelerini ortadan kaldırdık, böylece beceri saldırılarınızı özgürce serbest bırakabilirsiniz. Dolayısıyla, Hayatta Kalma eyaletindeki savaşlar çok daha ilginç ve eğlenceli olacak. Eğer mod indirmek ve yüklemek için zevk için Yine de, tüm bu alır Survival Mod APK State gelen sitemize .

Görsel ve ses kalitesi

Grafik

Güzel ve ayrıntılı 3D grafikler ile State of Survival, Android oyuncularını, zombi kıyamet dünyasından tam olarak beklediğiniz atmosferik ortamlara tanıtıyor. Şehirlerdeki moloz yığınları, topraklarda dolaşan ölümsüz gruplar, kanlar ve kanlar sokakları kaplar vb. Sürükleyici kurulumlar ve yüksek kaliteli grafikler ile oyun, aslında bu epik zombi hayatta kalma kabusunda yaşıyormuş gibi hissetmenizi sağlayacaktır.

Ses / Müzik

Buna ek olarak, sürükleyici ses efektleri ve sezgisel film müzikleri ile oyun, Android oyuncularının State of Survival’daki yolculuklarına tamamen bağlanmalarını sağlar.

Download Hayatta Kalma Modu Hileli Android APK

Ünlü Zombi Şafağı ve Dünyadaki Son Gün hayranları : Survival , zombi kıyamet düzenleriyle başka bir harika mobil oyunun tadını çıkarma şansına sahip olacak. Derinlemesine oyun, stratejik savaşlar ve büyüleyici hikayeler ile oyunu son derece keyifli bulacaksınız. Ayrıca, tamamen kilitli oyunumuz, oyunun tadını sonuna kadar çıkarmanızı sağlayacaktır.

DOWNLOAD APK DOSYASI [MOD] V1.7.30

GOOGLE PLAY’DE İNDİR

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir