Starside 2.9 Apk-Full Mod (Unlimited Life and Coins) for Android

Starside Mod Sıradan bir Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 51.496 kişi oy kullandı.

genel bakış

Tebrikler! Dünyanın dört bir yanından VIP’ler tarafından sevilen gizli bir ada inziva yeri olan Starside Resort’un yeni sahibisiniz . Ünlü oyunları ve otel simülatörü tatilleri için çok yüksek beklentilerini karşılamak için, tropik otelinizi birinci sınıf bir ünlü oyun beldesinde yenilemenize ve genişletmenize izin verecek eğlenceli 3’lü zorlukları yenmeniz gerekecek!

Şimdiye kadarki en ünlü otel simülatöründe ve ünlü simülatörde maç-3 oyunlarıyla dolu bir tatil kralı oyunu tatiline katılın!

Önemli

  • BEAT eğlenceli ve tatmin edici ünlü oyunları maç-3 seviyeleri olabildiğince çok resort tycoon oyun kabukları kazanmak için. Takas ve hızlı bir şekilde onları ezmek ve tatil kralı oyun ada cenneti bina ve yenilemek için gereken ünlü oyunları para almak için otel simülatörü meyve maç!
  • Yeni ünlü oyunları otel tesisleri OLUŞTUR ve bu tatil kralı oyununda giderek daha fazla dünyaca ünlü ünlüyü çekmeyi hak ettiği özel tatil beldesine sahip ol! Zengin ve ünlü otel simülatörü lüksünü bekledikleri seviyeyi verin ve onları her türlü tropikal kabartmayla şımartın!
  • Tatilinizin en iyi ünlü simülatör tatillerine ev sahipliği yapacak yeşil ve havadar plajlar boyunca yenileme oyunlarının, bina ve yenileme tesislerinin en ünlü biberli tatil beldesinin gizli adasının manzarasını tamamen değiştirin!
  • Bu tesis kralı oyununda ünlü misafirlerinizin resort oyunu sırlarını KEŞFEDİN ve onları adaya neyin getirdiğini anlamak için hayatlarının derinliklerine dalın. Sürükleyici bir masalın yıldızlarla dolu yenileme oyunları dolu bölümlerinin kilidini açın, farklı ve benzersiz karakterlerle tanışın ve şok edici ve duygusal ünlü simülatör gerçeklerini çözün!

İndirme: Starside Mod APK

Starside’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Starside APK hakkında özet

ad Starside Mod
Yayımcı Tapps Oyunları
En son sürüm 2.10
Platformlar Android 4.4
paket br.com.tapps.starside
İndirme: orijinal Starside APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Racing Limits 1.3.9 -Android game “allowed speed” car +mode Download

Racing Limits v1.3.9 + Mod – Exciting and popular car speed game for Android + …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir