Spotify Lite 1.4.48.11 Apk + Mod for Android Full

Spotify Lite Mod bir Müzik ve Ses Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 107.596 kişi oy kullandı.

genel bakış

Spotify Lite Apk ile milyonlarca şarkıyı ücretsiz olarak çalabilirsiniz. Spotify Lite uygulaması küçüktür, böylece telefonunuzda yer tasarrufu sağlar ve hareket halindeyken kullanırken verilerden tasarruf edersiniz.

Önemli

  • En sevdiğiniz şarkıları ve sanatçıları çalın
  • Yeni müzikler keşfedin
  • Size özel çalma listelerinin keyfini çıkarın
  • Küçük uygulama, hızlı kurulum
  • Depolama ve verileri takip edin
  • Tüm Android telefonlarda çalışır
  • Tüm ağ koşullarında çalışır

İndirme: Spotify Lite Mod APK

Spotify Lite’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Spotify Lite APK hakkında özet

ad Spotify Lite
Yayımcı Spotify Ltd.
En son sürüm 1.4.48.11
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

 

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Thumbnail Maker Pro 11.6.1 – application for making thumbnails for Android! Full Download

Thumbnail Maker – Create Banners, Covers & Logos v11.6.1 – Application for making thumbnails of Android Professional and …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir