Spotify for Artists 2.0.14.1979 for Android Apk Mod

Sanatçılar Mod için Spotify bir Müzik ve Ses Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 7.327 kişi oy kullandı.

genel bakış

Sanatçılar ve ekipleri için tasarlanmış uygulama ile Spotify’dan en iyi şekilde yararlanın. Ücretsiz araçlarımız kitlenizi anlamanıza, sanatçı profilinizi yönetmenize ve yeni sürümlerinizi ve dönüm noktalarınızı kutlamanıza yardımcı olur. Sanatçı uygulaması için Spotify koyar turdaki, stüdyoda, yoldayken böylece elindeki en önemli bilgi, ya da sadece bir sonraki sürümü hakkında hayal, size gereken tüm istatistikler ve araçlara kolayca erişebilir .

Önemli

  • Net şarkı, çalma listesi ve kitle bilgileriyle kimin dinlediğini ve nereden geldiğini anlayın.
  • Profilinizi, çalma listelerinizi ve Sanatçının Seçimini doğrudan telefonunuzdan düzenleyerek Spotify’daki varlığınızı kontrol edin.
  • Müziğinizi yeni sürümler, bir çalma listesine eklendiğinizde yapılan güncellemeler ve takipçi aşamaları ile gerçek zamanlı istatistiklerle kutlayın.
  • Listenizin yeni sürümlerini, istatistiklerini ve profilini takip etmek için sanatçılar arasında kolayca geçiş yapın.
  • En son makalelerimize, ürün güncellemelerine ve videolarımıza erişerek en son ipuçlarını ve püf noktaları doğrudan ana sayfa sekmesinden öğrenin.
  • Bizimle görüşlerinizi paylaşın ve sorularınızın yanıtlarını alın – sizi desteklemeye hazırız.

İndirme: Spotify for Artists Apk APK

Spotify for Artists’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Spotify for Artists APK hakkında özet

ad Sanatçılar için Spotify
Yayımcı Spotify Ltd.
En son sürüm 2.0.14.1979
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir