SpongeBob: Krusty Cook-Off 1.0.19 Apk Full Mod for Android

Sünger Bob 1.0.19 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Sünger
Yayımcı
En son sürüm 1.0.19
Platformlar Android 5.0
paket com.tiltingpoint.spongebob

genel bakış

Sevgili dostlar, size en son SpongeBob APK sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama Sıradan bir Android Oyunudur ve 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. SpongeBob MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 144.627 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Bikini Bottom’un restoran ve mutfaklarında komik bir mutfak macerasında SpongeBob SquarePants’a katılın! Bay Krabs, fast food işinde kazanılacak daha fazla para olduğunu fark ettiğinde, kuruş kısma girişimci, SpongeBob’un evinin dışında bir kahvaltı standı ile başlayarak imparatorluğunu genişletmeye çalışıyor ve SpongeBob SquarePants’dan daha iyi yardımcı olmak için kim daha iyi kendisi?

Önemli

  • SpongeBob SquarePants’da yiyecekler yaparken eğlenceli ve hızlı pişirme oyununun tadını çıkarın!
  • SpongeBob: Krusty Cook-Off’un seçkin ve komik hikayesini görün
  • Mr. Krabs, Patrick, Squidward, Sandy ve diğer birçok tanıdık yüz ile etkileşime geçin!
  • En sevdiğiniz SpongeBob simge yapılarını ziyaret edin ve grubunuzu pişirin!
  • En sevdiğiniz Bikini Bottom restoranlarının kendi versiyonlarını tasarlayın!
  • En iyi yavru yemek için yolculuğunuzda ustalaşmak için yüzlerce seviye!
  • Bikini Bottom ve sakinleri güzel grafikler!

SpongeBob APK Apk indir Oyunu oyna

SpongeBob’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.0.19 sürümündeki yenilikler

Summertime burada ve SpongeBob yepyeni restoranda – Juice Bar’da ısıyı yenmenize yardımcı olacak bazı canlandırıcı ikramlar sunmaya hazır! Ayrıca, herkesin en sevdiği Texan, Sandy Cheeks özelleştirme için kullanılabilir, şimdi onu şovdan ilham alan eğlenceli temalı kostümlerle giydirebilirsiniz! Atıştırmalıkları hızlı bir şekilde servis etmenize yardımcı olmak için sahne arkasında harika yeni geliştirmeler yaptık! Bizi izlemeye devam edin, daha fazla restoran, kostüm ve özellik çok yakında geliyor !!

Download SpongeBob Mod Apk v1.0.19

Google Play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir