Split APKs Installer (SAI) 3.12 for Android Full

Split APKs Installer Mod bir Araçlar Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 3.836 kişi oy kullandı.

genel bakış

SAI bölünmüş APK’ları yüklemek için bir uygulama – birden fazla APK’dan oluşan uygulamalar . Hem köksüz hem de köklü yükleme yöntemlerine sahiptir.

Önemli

SAI’nın yalnızca kullanıcı tarafından sağlanan dosyaları yüklediğini ve bu uygulama davranışlarından sorumlu olmadığını lütfen unutmayın. Ayrıca, söz konusu ROM’larda kötü Android API uygulamasıyla ilgili olan ve uygulama tarafında düzeltilemeyen bazı cihazların / ROM’ların SAI tarafından desteklenmediğini lütfen unutmayın.

İndirme: Split APKs Installer Apk APK

Split APKs Installer’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. APK’ları içeren bir .apks / .xapk / .zip dosyasından yüklenecek bölünmüş APK parçalarını seçmenizi sağlayan deneysel yükleyici Pro modu eklendi. Pro modunun ayarlarda etkinleştirilmesi gerekir
  2. Otomatik tema artık herhangi bir Android sürümünde etkinleştirilebilir (ancak çalışacağı garanti edilmez)
  3. XAPK için kısmi destek (obb otomatik olarak kurulamaz)
  4. Devam eden yükleyici oturumları parlıyor
  5. Güncellenmiş çeviriler

Split APKs Installer APK hakkında özet

ad Split APKs Yükleyici Modu
Yayımcı polychromaticfox
En son sürüm 3.12
Platformlar Android 5.0
paket com.aefyr.sai
İndirme: original Split APKs Installer APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir