Spellsword Cards: Origins 1.84 Full Mod APK

Spellsword Cards: Origins hakkında özet

ad Büyü kartları: kökenleri APK
Yayımcı One Up Plus
En son sürüm 1.84
Platformlar Android 4.1
paket com.oneupplus.SpellswordOrigins
İndirme: Orijinal Büyü Kartları: Kökeni APK

Spellsword Cards: Origins Mod Strateji Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 840 kişi oy kullandı.

Lich ve minyonlarını yenmek için bir kart dövüşü mücadelesine çıkın ya da denerken ölün! 500’den fazla kart ve sayma, 10 sınıf, 6 yarış ve 5 yol ile yüzlerce eşsiz savaşın ardından takip edin.

Önemli

  • Bu solo kart savaş roguelike Port Haven toprakları arasında macera. Bataklık içinde sürün, dağların üzerinde savaşın ve yağma, şöhret ve servet arayışında denizlerde yüzün.
  • Oyun tüm roguelike ve roguelite seven zindanlar için mükemmel bir kart tarayıcı ve güverte oluşturucu olmaya odaklanır.
  • İki sınıflı ana görev denenebilir. Daha sonra bir kez satın alma, sınıfların geri kalanının ve diğer tüm içeriğin kilidini açar. Bu, sevdiğiniz oyunun gelişimini yeterince destekleyebilmemizi sağlayacaktır!
  • Ayarlar menüsünde yerel İngilizce ve Çince dilleri seçilebilir

Spellsword Cards: Origins’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir